CHP Milletvekili Dibek Kırklareli’de

22
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Av. Turgut Dibek 13 Şubat 2013 Çarşamba Kırklareli’ye geldi. 
HABER MERKEZİ
Geçen hafta Adalet Komisyonu ve Komisyondan çıkan Terörün Finansmanının Önlenmesi Kanunu çalışmaları nedeniyle Ankara’da olan Dibek 5 günlük programına dün başladı.
Merkez ilçede köy gezileri yapan Dibek, 14 Şubat 2013 Perşembe (Bugün) 11.00’de Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan ile birlikte Kırklareli Barosu’nu ziyaret edecek. Öğlen saatlerinde Babaeski’ye geçecek olan Turgut Dibek, 12.30’da CHP Babaeski İlçe Örgütü’nün toplantısına katılacak. Toplantı sonrasında örgütle birlikte Babaeski Ziraat Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na gidecek olan CHP’li Dibek, selden zarar gören esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelecek. 
Turgut Dibek cuma günü Pehlivanköy’e geçecek. 11.30’da örgüt ve halk ile bir araya gelecek olan Dibek, halkın sorunlarını dinleyecek. Turgut Dibek 15.30’da da yenilenen Kırklareli Öğretmenevi’nin açılışına katılacak.
Cumartesi günü Pınarhisar ve Vize ilçelerini ziyaret edecek olan CHP Milletvekili Turgut Dibek, Pazar günü Merkez ilçede, pazartesi günü ise Lüleburgaz’da olacak. Dibek gündüz programlarının yanı sıra akşamları da köy, belde ve ilçe ziyaretleri yapacak. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here