CHP Merkez İlçe Başkan adaylığı için ilk isim belli oldu

11
* Halen CHP Kırklareli Gençlik Kolları Başkanı olan Gürkan Yenerel, 13 Aralık’ta yapıcaka olan CHP Merkez İlçe Başkanlığı için adaylığını açıklana ilk isim oldu.

HABER MERKEZİ
13 Aralık 2009 Pazar günü yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Merkez İlçe Başkanlık Seçimi için Gürkan Yenerel adaylığını açıklayan ilk isim oldu.
Halen Kırklareli Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanlığını yürütmekte olan Gürkan Yenerel yaptığı konuşmasında; “Son beş yıldır Kırklareli’de Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanlığı’nı yaptım. Burada edindiğim tecrübeler ile bu dönem Kırklareli Merkez İlçe Başkanılğı için adaylığımı açıklıyorum. Bana vereceğiniz desteklerden dolayı sizlere şimdiden teşekkür ediyorum. Hayırlı olması dileklerimle” dedi.
* Vecdi Gündoğdu’dan Gürkan Yenerel’e tam destek
Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Vecdi Gündoğdu yaklaşan Merkez İlçe Başkanlığıyla ilgili olarak konuşmasında; “Bu ayın 13’ünde Kırklareli Ahmet Cevdet Paşa Parkı’nda Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Kongresi’ni gerçekleştireceğiz. Kongre delegelerinden genç bir arkadaşımız için öneri vardı. Gürkan Yenerel’de Başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Ben aday olmayacağımı daha önce açıklamıştım. Gürkan genç bir arkadaşımız. Son yıllarda hep bizimle birlikte oldu. Zaten son beş yıldır Gençlik Kolları Başkanlılığı yürütüyor. Gençlik Kolları Başkanlığında çok aktif roller üstlendi. Eski yıllardaki gibi Cumhuriyet Halk Partisinde gençlik atmosferi oluşturdu. İnşallah bu işi 3-4 dönem yürütür. Partimize İlimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. (d.y.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here