CHP Kırklareli’de Yeni Yönetimi ile gücüne güç katmak istiyor

51
Zengin; “Kırklareli’de 3 Milletvekili çıkaracak güçteyiz”
HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanlığı’nın yeni Yönetim Kurulu 19 Aralık 2014 Cuma günü saat 12.00’de Parti Binası’nda düzenlenen basın toplantısı ile kamuoyunun önüne çıktı.
CHP Kırklareli İl Başkanlığı’ndan istifası Kırklareli gündemine bomba gibi düşen Recep Zengin düzenlenen basın toplantısında;
“Yeni yönetimle beraber kaldığım yerden yoluma devam ediyorum. CHP’nin yeni bir güç yeni bir yönetime ihtiyacı olduğunu gördüm ve Genel merkez de değişikliğe gittim diyen Zengin oluşturduğumuz Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarıma çok güveniyorum. 
* “Ya soyguna ortak ol ya da hesap sor”
Bu haftanın önemi olarak Milyon Dolarları saklayanlara, paraları sıfırlayanlara, halkı soyanlara, makamlarını para karşılığı peşkeş çekenlere, soframızdan rızkımızı çalanlara, tüyü bitmemiş yetimin hakkını çalanlara, din imam diyerek han hamam sahibi olanlara karşı soyulduk unutma bunu diyoruz. 17- 25 Aralık haftasının sorumlular yargıda hesap verene kadar yolsuzluk ve rüşvet haftası kutlanmasını da diliyoruz ve biz bunu Cumhuriyet Halk Partisi olarak böyle kutlayacağız.
* “Kırklareli’de 3 Milletvekili çıkaracak güçteyiz”
2015 yılında yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri’nde Kırklareli de 3 Milletvekili çıkarmak istiyoruz. Bunun içinde yeni ve gönüllülerden oluşan bir yönetim oluşturduk. Ekibimiz çalışkan bir ekip ve bu ekip bizim amacımıza ulaşmamıza Cumhuriyet Halk Partisini iktidar olmasına ciddi katkılar sunacaktır. Ankara’dan Genel merkezden aldığım izlenim. Bölgemizde ve ilimizde 2015 Milletvekili Genel Seçimleri’nde Aday Belirleme Yöntemi’nin Üyelerle Önseçim olacağını yönündedir. Genel Başkanımızla 40 kadar İl Başkanı Milletvekili Adayı olmak için görüşmek için Ankara’daydı. Genel Başkanımızın açıklaması ise sadece Trakya’da Önseçim yapılacak. Diğer iller de ise daha hiçbir şeyin belli olmadığı yönündedir. Yani 2015 Seçimleri’nde Trakya’da Önseçim yapılacaktır.
* “Bütün Aday Adayları’na eşit mesafede olacağız”
Bu süreçte biz İl Yönetimi olarak bütün Aday Adaylarımıza eşit yakınlıkta olacağız. Adaylarımız belirlendikten sonra da adaylarımızın seçimi kazanması için var gücümüzle çalışacağız. Bu konu da ben bütün İlçe ve Belde başkanlarımızla görüştüm. Bölgelerine gelen İlçelerine gelen aday adaylarının çalışma yapma yapmalarını için her türlü kolaylığı sağlamalarını söyledim.
Yeni bir güç yeni bir yönetime ihtiyaç olduğunu gördüm ve Genel merkez de değişikliğe gittim. Bu liste ne Ahmet’in ne Mehmet’in listesidir bu CHP’nin listesidir ve yeni yönetimden arkadaşlarıma çok güveniyorum.  Eski yönetimden arkadaşlarıma da bu vesile ile çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. (Berkay Çamlı)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here