CHP Kırklareli Milletvekilleri’nden Ali Dermenci’ye ziyaret

17
Cumhuriyet Halmk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekillerİ M. Siyam Kesimoğlu ve Av. Turgut Dibek ile CHP İl Başkanı Recep Zengin Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiricileri …..
HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halmk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekillerİ M. Siyam Kesimoğlu ve Av. Turgut Dibek ile CHP İl Başkanı Recep Zengin Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci’yi makamında ziyaret ederek, yapmış olduğu başarılı çalışmalar ve önemli girişimlerle görevini layıkıyla yerini getirdiğini ve yürütmüş olduğu görevinde de başarılı olmasını temenni ettiler.
Makamında misafirlerini karşılayan Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci, ziyaretten çok memnun olduğunu dile getirerek böyle güzel düşüncelerin kendini çok mutlu ve onure ettiğini söyledi.
Birlik hakkında kısa bilgiler de veren Dermenci, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaların hızla sürdüğünü ve en kısa zamanda yeni hizmet binasına geçileceğini söyledi. Lüleburgaz’ın Hamitabat Köyü’nde yapılan “Damızlık Gebe Düve Teslim Töreni”nin layıkıyla yapıldığını belirten Dermenci, Damızlık Düve teminine devam edileceğini söyledi. Trakya bölgesi olarak Türkiye’nin Damızlık Düve ihtiyacını çok rahat karşılayacak durumda olduğumuzu ve ithal hayvana ihtiyaç olmadığını da söyleyen Dermenci; “Hastalıktan ari olan bölgemizin avantajlarını en iyi şekilde değerlendirmeliyiz” dedi. (Savaş Eskici)  
      

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here