CHP Kırklareli Merkez İlçe’de “Vardar” Dönemi başladı

14
* CHP Merkez İlçe Örgütünde Devir-Teslim Töreni yapıldı. Eski Merkez İlçe Başkanı Gürkan Yenerel görevi yeni seçilen Merkez İlçe Başkanı Şahabettin Vardar’a devrederek başarılar diledi.
HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Örgütü’nde Devir-Teslim Töreni, 4 Nisan 2012 saat 12.30’da parti binasında yapıldı.
Yapılan Devir-Teslim Töreni’ni; İl Başkanı İhsan Kazan, Kadın Kolları Başkanı Gülay Tülüş, Yönetim Kurulu Üyeleri ve parti üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Eski Merkez İlçe Başkanı Gürkan Yenerel görevi, yeni seçilen Merkez İlçe Başkanı Şahabettin Vardar’a devrederek başarılar diledi. 
Toplantıda İl Başkanı İhsan Kazan Eski Merkez İlçe Başkanı Gürkan Yenerel’e verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni seçilen Vardar’a ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu’na başarılar diledi. Merkez İlçe Başkanı Şahabettin Vardar aldıkları görevin bilinciyle hareket edeceklerini, yaşlarının genç olsa da parti yönetimde tecrübeli olduklarını belirterek şunları söyledi;
“Biz aldığımız görevin bilinciyle hareket edeceğiz yaşlarımız genç olsa da parti yönetimi tecrübemiz vardır. Yola çıktığım arkadaşlarımın çoğu bu tecrübeye sahiptir. Seçime girilen süreci hep beraber yaşadık. Merkez İlçe Başkanlığına aday olan sevgili Gürcan Saatçı ve ekip arkadaşlarının büyük katkısıyla CHP’sine yakışan güzel bir kongre yapıldı. Gürcan Saatçı ve ekip arkadaşlarına huzurunuzda teşekkür ediyorum. Sizlerle beraber yapacağımız çalışmalarla CHP’sini bayrağını yükseklerde tutacağız” dedi. 
Kırklareli Merkez İlçe Başkanlığı’na aday olan Gürcan Saatçı, Şahabettin Vardar’ı kutlayarak şunları söyledi;
“10 yıldan beri CHP’sinde aktif olarak görev almaktayım. Merkez İlçe Başkanlığı’na aday olamadan önce nasıl partim için özverili çalışıyorsam bundan sonrada çalışmaya devam edeceğim. Şahabettin Vardar ve ekibinin özverili ve iyi bir şekilde partimiz için çalışacağından şüphem yok. Partimiz için hayırlı uğurlu olsun.” (ş)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here