CHP Kırklareli Merkez İlçe Danışma Kurulu’nu topladı

18
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanlığı’nda ‘İlçe Danışma Kurulu Toplantısı’ yapıldı.
HABER MERKEZİ
22 Ocak 2013 Salı günü saat 20.00’da CHP Kırklareli İl Başkanlığı’nda yapılan İlçe Danışma Kurulu Toplantısı’nda bir konuşma yapan CHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Şahabettin Vardar; “Yerel seçimlerde başarılı olacağımıza inancım tamdır” dedi.
CHP olarak yerel seçimlere son derece önem verdiklerini belirten Vardar, seçim zamanlarında kırgınlıkların, kızgınlıkların unutulup parti adına güzel çalışmaların yapılması gerektiğini vurguladı.
Vardar; “Bu toplantı bilgi alış veriş toplantısıdır. Yerel seçimler ile ilgili genel bir değerlendirme ve önümüzde ki süreçteki çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunulacak. Eksikliklerimizi masaya yatırarak, daha verimli çalışmaya gayret edeceğiz. Biz siyaseti dost kazanmak adına yapıyoruz. Seçim arifesini yaşayacağımız için 2013 yılı çok önemlidir. Üzerimize büyük görevler düşüyor. Koordineli bir şekilde çalışacağız. Yerel seçimlerde başarılı olacağımıza inancım tamdır. Karşımızda ki iktidar gücüne karşı üye sayımızı her geçen gün arttırıyoruz. Partimizi her zaman ön planda tuttuk” dedi.
Vardar, vatandaşların siyasi kimliğinin önemli olmadığını belirterek, adalet, özgürlük, demokrasi, kurgulanmış davalara itiraz, sahte delillerle kurulan hükümetlere itiraz ediyorsa, Türkiye’nin aydınları, sanatçıları, yazarları özgürce konuşabilsin, özgürce düşünebilsin, sanata ve sanatçıya devlet eliyle edilmesine itiraz ediyorsa, üniversitelerin tek tipleşmesine itiraz ediyorsa, öğrencilerin sokakta coplanmasına, biber gazıyla boğulmasına, başbakanların 3 bin 500 polisle üniversitelere baskın yapmasına itiraz ediyorsa herkesi CHP şemsiyesi altında beklediklerini vurguladı.
Yapılan konuşmanın ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here