CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Cumartesi günü Lüleburgaz’da

9
Pınarhisar  CHP İlçe Başkanı Ertan; "Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu, Lüleburgaz Kongre meydanında ki Çiftçi Mitingi’nde Trakya halkı ile buluşacak"
HABER MERKEZİ
Gazetemize bir açıklamada bulunan Pınarhisar CHP İlçe Başkanı Volkan Ertan, 28 Eylül Cumartesi günü saat 14.00’de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Lüleburgaz’da  Trakya halkıyla buluşacağını söyledi.
Başkan Ertan,  Kılıçdaroğlu’nun Lüleburgaz Kongre meydanında saat:14.00’de yapılacak olan çiftçi mitingine katılarak, Hükümetin Tarım politikaları hakkında bir konuşma yapacağını belirtti.
 Ertan, Mazot, gübre ve  tarım ilaçlarının fiyatları artarken, çiftçinin ürününün değerinin çok altında kaldığını köylünün artık üretim yapacak gücünün kalmadığını ifade ederek, bu yanlış tarım politikalarına dur deme zamanının geldiğini söyledi.  
28 Eylül Cumartesi Günü Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu Trakya çiftçimiz ile Lüleburgaz’da bir araya geliyor. AK Parti’nin bitirmeye çalıştığı ayçiçeği, çeltik, buğday , büyük ve küçükbaş hayvan üreticilerimizin tüm sorunlarını Türkiye ile paylaşacak. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here