CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Trakya Çıkarması Kırklareli’den başlıyor

12
* Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun Trakya’da düzenleyeceği mitinglere Kırklareli’den başlayacak olmasının kendilerini gururlandırdığını ve mutlu ettiğini söyledi.

* Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun Trakya’da düzenleyeceği mitinglere Kırklareli’den başlayacak olmasının kendilerini gururlandırdığını ve mutlu ettiğini söyledi.
 HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün ve yarın Trakya’nın 3 İli’nde düzenlenecek olan mitinglere katılarak tam anlamı ile Trakya Çıkartması yapacak.
* “Genel Başkanımızı görkemli bir şekilde karşılayacağız”
Genel Başkanları Kılıçdaroğlu’nun yapacağı Trakya Çıkartması’na Kırklareli’den başlayacak olmasının kendilerini gururlandırdığını ve mutlu ettiğini belirten Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin programla ilgili olarak şunları kaydetti:
“Genel Başkanımız Sayın kemal Kılıçdaroğlu’nu bugün ilimizde misafir edeceğiz. Saat 11.45’te Çorlu Havaalanı’na özel bir uçak ile gelecek olan Genel başkanımız oradan ilimize gelmek üzere helikopter ile hareket edecek. Saat 12.30 gibi Kırklareli İl Jandarma Alay Komutanlığı Helikopter Pisti’ne inecek. Kendisini görkemli bir şekilde karşılayacağız. Genel Başkanımız görkemli bir biçimde saat 13.00’te Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek olan mitingimize katılacak. İlimizde Genel Başkanımızın başka bir programı olmayacak. Düzenlenecek olan mitingin ardından Edirne’de saat 15.30’da düzenlenecek olan mitinge katılmak üzere yine helikopter ile ilimizden ayrılacak. Edirne’deki mitingin ardından yarın da Tekirdağ’da düzenlenecek olan mitinge katılacak.
* “Kırklareli’de 1. belli”
Kırklareli Belediye Başkan Adayımız Mehmet Siyam Kesimoğlu ve Milletvekilimiz Turgut Dibek ile birlikte sürdürdüğümüz seçim çalışmalarımı olumlu bir şekilde devam ediyor. Yaptığımız ziyaretlerimizde halkımızın yoğun teveccühünü alıyoruz. Bunun yanında Sivil Toplum Kuruluşlarımızı dolaştık. Kendilerinden de çok iyi tepkiler aldık. Ziyaretlerimiz tamamladıktan sonra Sivil Toplum Kuruluşlarımızın Başkan ve Temsilcileri ile birlikte geniş katılımlı bir toplantı yapacağız. Onların görüş ve önerilerini alacağız. Alacağımız bu görüş ve öneriler ile oluşturacağımız yönetim anlayışıyla kentimizi hep birlikte yöneteceğiz. Daha sonra resmi kurumları dolaşacağız. Geceleri de tüm mahallelerimizdeki kahvehaneleri dolaşarak burada yapmak istediklerimizi anlatacağız. Her mahallemizde miting gibi konuşmalarımız olacak. Bizim açımızdan seçimin burada bittiğini düşünüyoruz. Şimdi biz rekor peşindeyiz. Yapılacak olan seçimlerdeki hedefimiz %60 oy almak. Bu oyuda alacağımıza inanıyorum.  Grup Başkan Vekilimiz Muharrem İnce geçtiğimiz gün yaptığı ziyaretinde %75 oy oranını telaffuz etti. Bizde kendisini mahcup etmek istemiyoruz.” (Savaş Eskici)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here