CHP çocukları unutmadı

9
* Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanlığı “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”nı kutladı.
HABER MERKEZİ
“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” Ülkenin her yerinde olduğu gibi Kırklareli’de de coşku ve sevinçle kutlandı.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanlığı da 23 Nisan Etkinlikleri kapsamında, Kırklareli Vilayet Meydanında Atatürk Anıtı’na Çenk bırakarak Saygı Duruşu ve istiklal Marşı’nı okudu. Çelenk sunma törenine Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, CHP Kırklareli Milletvekili Adayları, Vecdi Gündoğdu, Tuna Soykan, Merkez İlçe Başkanı, Kadın Kolları Başkanı ve çok sayıda Partililer katıldı.    Daha sonra etkinlikler, İstasyon Caddesi’nde açılan stant’ta devam etti. İstasyon Caddesi’nde açılan stantta CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin çocuklara Bayrak ve Balon dağıttı. 
Vilayet Meydanında Çenk Sunumu sonrası Recep Zengin Günün Anlamı ve önemi ile ilgili konuşma yaptı.  Başkan Recep Zengin konuşmasında şunlara yer verdi:
“Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Geleceğimizin Teminatı olan çocuklarımızın en önemli günü olması ile İl Başkanlığı olarak bu etkinliği düzenledik. Atatürk’ün ve Silah Arkadaşlarının bize Armağan ettiği bu vatanın simgesi olan Şehit kanı ile Boyanan Al bayrağımızı Çocuklarımıza veriyoruz. Vatan, Bayrak sevgisini aşılamaya çok ihtiyacımızın olduğu bu günlerde bu tür etkinlikler çok önemli. Tüm Çocuklarımızın, Atatürk’ün Dünya Çocukları’na hediye ettiği, bu güzel günlerini kutluyorum.” 
İstasyon Caddesinde açılan CHP İl Başkanlığı Stantı’nda,  gün boyu değişik etkinlikler ile çocuklar eğlendirdi. (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.