“Çevre ve Sağlık” Paneli bugün yapılacak

12
Kırklareli Belediyesi’nin katkıları ile Türk Mühendis Mimar Odaları Birliği Kırklareli İl Koordinasyon Kurulu, Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu Kırklareli Şubeler Platformu, Kırklareli Tabip Odası ve TEMA Kırklareli İl Temciliği’nin iş birliği içerisinde düzenlediği “Çevre ve Sağlık” Paneli yapılacak.
HABER MERKEZİ
Bugün saat 18.00’da Kırklareli Halk Eğitimi Merkezi (HEM) ve Akşam Sanat Okulu (ASO) Müdürlüğü’nde Kırklareli Belediyesi’nin katkıları ile  Türk Mühendis Mimar Odaları Birliği Kırklareli İl Koordinasyon Kurulu, Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu Kırklareli Şubeler Platformu, Kırklareli Tabip Odası ve TEMA Kırklareli İl Temciliği’nin işbirliği ile düzenlediği “Çevre ve Sağlık” Paneli yapılacak.
Dünya Çevre Günü’nde düzenlenecek olan “Çevre ve Sağlık” Paneli’nin sunuculuğunu Kırklareli Tabip Odası Başkanı Halil Muhacır, Panel Yöneticiliği’ni TMMOB Kırklareli İKK Sekreteri Dr. Erol Özkan yapacak. Panele konuşmacı olarak katılan Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden  Prof. Dr. Osman İnci “Endüstriyel Kanserler” konusunda, Trakya Üniversitesi Fen Fakültesi’nden Doç Dr. Belgin Elipek “Çevre Sorunları ve Ekosisteme Etkileri” konusunda, Kırklareli Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Gıda Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Sadık Uçar “Çevre Kirliğinin Gıdalar Üzerindeki Etkisi” konusu hakkında çeşitli bilgiler verecek.
Programda Necla Demirci’nin hazırlayıp sunduğu “Gündoğdu” Kısa Metrajlı Ergene Belgeseli’de gösterilecek. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here