Çerkezköy Belediyesi 110 çocuğu sünnet ettirdi

18
Tekirdağ’ın Çerkezköy Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından Temmuz ayından bu yana 110 çocuk sünnet edilirken, sünnet için gelenlerin kayıtları da……
HABER MERKEZİ
Tekirdağ’ın Çerkezköy Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından Temmuz ayından bu yana 110 çocuk sünnet edilirken, sünnet için gelenlerin kayıtları da alınmaya devam ediyor. Konu hakkında geçtiğimiz günlerde açıklamada bulunan Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, maddi durumu iyi olmayan çocukların faydalanması amacıyla sünnetlere bu yıl da devam edildiğini hatırlatarak; “Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen ailelerimiz olursa, hiç çekinmeden, sıkılmadan Belediyemize başvurusunu yapsınlar ve çocuklarını sünnet ettirsinler" açıklamasında bulunarak ailelere seslenmişti. Konuya istinaden bilgilendirmede bulunan yetkililer ise. Başkan Ertem’in talimatı neticesinde okulların açılacağı güne kadar sünnet işlemlerinin devam edeceği bilgisi verdi.
Çocukları sünnet ettirmek isteyen ailelerin kayıtları Çerkezköy Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne kabul edilirken, sünnet olan çocukların aileleri yıllardan bu yana sünnet hizmetini veren Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’e teşekkürlerini sundu. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here