Çelebi ve Ekici Pazartesi günü Kırklareli’de

11
* 30 Aralık 2009 tarihinde anlaşmaya varılan 01 Ocak 2010-31 Aralık 2011 tarihleri arasında yürürlükte bulunacak olan, Kırklareli Belediyesi’nde çalışan 140 işçinin İş sözleşmesini sonuçlandırmak için DİSK Genel Başkanı Süleyman Çelebi ve Genel-İş Sendikası Genel Başkanı Erol Ekici 15 Şubat 2010 Pazartesi günü Kırklareli’nde olacaklar.

HABER MERKEZİ
DİSK Genel Başkanı Süleyman Çelebi ve Genel-İş Sendikası Genel Başkanı Erol Ekici Kırklareli Belediyesi ile burada çalışan 140 işçinin arasında imzalanan Toplu İş Sözleşmesini sonuca bağlamak üzere Kırklareli’ne geliyor.
Yapılacak olan ziyaretle ilgili olarak Kırklareli Belediye Başkanlığı Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:
30 Aralık 2009 tarihinde anlaşmaya varılan 01 Ocak 2010-31 Aralık 2011 tarihleri arasında yürürlükte bulunacak olan, Kırklareli Belediyesi’nde çalışan 140 işçinin İş sözleşmesini sonuçlandırmak için 15 Şubat 2010 Pazartesi günü Kırklareli’nde olacaklar.
Belediye Başkanımız Av. Cavit Çağlayan, DİSK Genel Başkanı Süleyman Çelebi ve Genel-İş Sendikası Genel Başkanı Erol Ekici ve beraberinde Genel-İş 2 Nolu Bölge Şube Başkanı Mehmet Karagöz, Genel-İş Trakya Şube Başkanı Alaaddin Öztürk, Genel-İş Trakya Şub. Sekreteri Mustafa Nizamoğulları ile Sendika Yöneticilerini saat 16.00’da makamında kabul edecek.
Kabulün ardından Kırklareli Belediyesi Hizmet Birimleri Şantiyesi’nde Sendika İşyeri Temsilcilik Odası’nın açılışını yapacak olan Genel Başkan Çelebi; İşçilerimizin sözleşmelerini imzalamalarının ardından kısa bir konuşma ile özellikle TEKEL işçilerinin yaşadığı durumlarında içinde bulunduğu genel bir değerlendirmede bulunacak.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here