Ceceli verdiği konserle Kırklarelilileri coşturdu

30
Adalet Kalkınma Partisi (AK Parti)  Kırklareli İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Mustafa Ceceli Konseri’nde Kırklarelililer güzel bir gece geçirdiler.


HABER MERKEZİ
Adalet Kalkınma Partisi (AK Parti)  Kırklareli İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Mustafa Ceceli Konseri’nde Kırklarelililer güzel bir gece geçirdiler.
14 Mart 2014 Cuma günü akşamı verilen konseri izlemek için saatler öncesinden Festival Alanı’nı dolduran Kırklarelililer Mustafa Ceceli’nin sahneye çıkması sabırsızlıkla beklediler. Ceceli’nin sahneye çıkmasıyla hayranları tarafından alkış yağmuruna tutuldu. Festival Alanı’ndaki konserde yeni ve eski albümünden eserler seslendiren Ceceli’ye hayranları da eşlik etti. Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan Mustafa Ceceli, zaman zaman bateri ve org çalarak izleyicilere güzel dakikalar yaşattı.
* Minsolmaz; “Kırklareli’yi hep birlikte inşa etmeye başlayacağız”
Mustafa Ceceli’nin konseri öncesi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Belediye Başkan Adayı Selahattin Minsolmaz’ın Kırklareli için hazırladığı 40 proje ekran yansıtılan slayt gösterim şeklinde konsere gelenlere izletildi. Slayt gösterimin ardından bir konuma yapan Belediye Başkan Adayı Selahattin Minsolmaz şunları kaydetti;
“1924 yılında İl olmuş bir şehirde yaşıyoruz. Yaklaşık 90 yıldır bir takım hizmetler alıyoruz, bütün kurumlarımız elinden geldiğince tüm hizmetleri yapmaya alışıyor. Geçen 10 yıl içersinde Belediyecilik hizmetleri konusunda sizlerle biraz dertleşmek istiyorum. Ben Belediyecilikten gelen biri olarak bu işin 12 yılından beri içersindeyim. bu yerel seçimlerden sonra Kırklareli hemşerilerimiz bu işi bize layık görürse biz hemşerilerimize az önce tanıttığımız projelerimizi her birini hayata geçirerek gerçekten çağdaş bir Kırklareli’yi hep birlikte inşa etmeye başlayacağız. Şehirde Belediye anne vazifesi görürü, nasıl evin içersinde anne evin her türlü zoruyla, sıkıntısıyla, yemeğiyle, bulaşığı ile uğraşıp çocukların gelişimlerini sağlıyorsa, Belediye’de şehrin gelişimini sağlamakla mükelleftir.” (Kadir sinici)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here