Çayırdere’ye Başbakan’dan baraj torpili

19
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)  Pınarhisar İlçe Başkanı Tarık Bayraktaroğlu, 28 Aralık 2011 Çarşamba günü Çayırdere Köyü Barajı’nın Temel Atma Töreni öncesi gazetemize açıklamalarda bulundu.
HABER MERKEZİ
 
Barajın ülkemize ve yöre halkına hayırlı olmasını temenni ettiğini belirten Bayraktaroğlu şöyle devam etti:
“Çayırdere Köyü’nde bir önceki dönem muhtarlık yapan Mehmet Türkyılmaz öncülüğünde başlayan çalışmalar, önceki dönem İl Başkanımız Sayın Yurdaer Ulus’un 2010 yılı Şubat ayında düzenlenen İl Başkanları toplantısında bizzat Sayın Başbakanımıza konuyu iletmesi ile hız kazanmıştı. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey’in Pınarhisarımıza duyduğu özel sevgi ve ilgi sebebi ile gerekli mercilere verdiği talimatlar doğrultusunda süreç temel atma noktasına gelmiştir.
Barajımızın bölgemiz tarımı için çok büyük önem arz etmektedir. Çiftçilerimiz bu proje ile ciddi anlamda rahatlayacaktır. AK Parti iktidarı, bölgemize bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra ki süreçte de yatırımlarına devam edecektir.
Tüm halkımızı 28 Aralık 2011 Çarşamba günü Saat 11.00’de Çayırdere Köyün’de gerçekleşecek olan Barajının Temel Atma Töreni’ne bekliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here