Çarşamba Pazarı’ndan Bakan geçti

24
250 Yataklı Kırklareli Devlet Hastanesi temel atma töreni için 05 Mart 2014 Çarşamba günü Kırklareli’ye gelen Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu temel atma töreninden sonra Çarşamba Pazarı’nı ziyaret etti.

HABER MERKEZİ
250 Yataklı Kırklareli Devlet Hastanesi temel atma töreni için 05 Mart 2014 Çarşamba günü Kırklareli’ye gelen Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu temel atma töreninden sonra Çarşamba Pazarı’nı ziyaret etti.
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu burada pazarcı esnafıyla tek tek selamlaşarak hayırlı işler temennisinde bulundu. Kırklareli Pazarcılar Odası Başkanı Can Bahçıvanoğulları Mehmet Müezzinoğlu’nun pazara yaptığı ziyaretten dolayı mutlu olduklarını söyleyerek şunları kaydetti;
“Sağlık Bakanımız bu yoğun programda pazara gelerek bizi onura ettiler. Biz Kırklareli Pazarcılar Odası olarak Kırklareli’de yapılmayan ve yapılamamakta  olan bir kapalı Pazar yeri sorunumuz var. Mevcut adaylar projelerini açıklamışlardır. Ancak AK Parti Kırklareli Belediye Başkan Adayı Selahattin Minsolmaz’ın açıkladığı iki nokta bizim tarafımızdan olumlu algılanmıştır güzel noktalar.”
AK Parti Kırklareli Belediye Başkan Adayı Selahattin Minsolmaz daha önceki açıkladığımız gibi Kırklareli’ne yakışır bir kapalı Pazar yeri yapacaklarını söyledi.
* Müezzinoğlu; “Selahattin Minsolmaz’ın projelerin yanında olacağız””
Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu temel atma töreninden sonra Çarşamba pazarına yaptığı ziyarette şunları kaydetti;
“Siyasetçilerin ve yöneticilerin tek bir görevi var vatandaşın yanında olmak ve mevcut koşuların bugünden daha iyi taşıyabilmek. Özellikle pazarcı esnafımız, küçük esnafımız ve halkımız buluşturmakta bütünleştirmekte yerel yönetimin umumi görevlerindendir. Biz Sağlık Bakanlığı olarak sağlıklı birey, sağlıklı aile, sağlıklı toplum diyoruz ama sağlıklı şehirlere, sağlıklı mahallere, sağlıklı sokaklara ihtiyacımız var. İşte bugün hava bir gün oluyor güneş bir gün oluyor kar soğuk bir gün oluyor bugün ki gibi yağmur, Vatandaşla pazarcı esnafını buluşturmak için bu anlamda yerel yönetime önemli bir görev düşüyor, Kırklareli’de yerel yönetim ile başkanlığa talip olan Selahattin Minsolmaz kardeşimizin projelerin yanında olacağız.”(Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here