Carmen Davet&Organizasyon’a görkemli açılış

28
Kırklareli’nin Babaeski ilçesinde 13 Haziran Çarşamba günü saat 18.00’de Carmen Davet&Organizasyon Showroom için açılış düzenledi
Haber-Yorum: Özkan Başaran
Babaeski Kaymakamı Mustafa Asım Alkan ve Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı’nın birer konuşma yaparak kurdele kestiği açılış 200 civarında seçkin davetlinin katılımıyla gerçekleşti.
Başkan Hacı’nın açılış konuşmasındaki; “Carmen Organizasyon ile işe başlayan çiftler boşanmazlar” şeklindeki esprili cümleleri akıllarda kalan ve güne damgasını vuran önemli anlardandı.
Carmen Çiçekçiliğin sahibi Nevzat Erden’in eşi Esin Üstünel Erden ile Babaeski Zabıta Müdürü Hakan İnanç’ın eşi Belma İnanç’ın organizasyonluğunda hizmet verecek Showroom’da, Çeşitli Nikah Şekeri’nden tutun da, Bebek Mevlit Şekerleri’ne kadar, Cibinlikler’den tutun da Bindallı Çeşitleri’ne varana kadar her türlü cemiyet organizasyonlarında olması gereken ürünleri Showroom’un raflarında teşhir edilmiş şekilde görebiliyorsunuz.
Düğün, Nişan ve her türlü cemiyetlerde değişik giydirmeler ve masa süsleri ile çeşitli ışıklandırmaları da yapan Carmen Düğün& Organizasyon’un Teşhir Salonu Carmen Çiçekçiliğin yanında muhteşem bir açılış töreniyle hizmete girmiş oldu. “Esin&Belma” ikilisinin organizesiyle hizmet verecek Showroom Babaeski’de bu anlamda bir ilke de imza atıyor.
Açılış törenine; Başta Babaeski Kaymakamı Mustafa Asım Alkan Olmak üzere, Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı ve Eşi Hülya Hacı İlçe Emniyet Müdürü Haluk Karakuş, Ticaret Odası Başkanı Sebahattin Öner, Ziraat Odası  Başkanı Mehmet Atalay, Belediye Meclis Üyesi Faik Namdar, Ali İhsan Filiz, Sinan Hatipoğlu, Soylu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Tolga Soylu, CHP Kadın Kolları Başkanı Necmiye Kurtpulat ve yönetim kurulu ve birçok seçkin konuk katılım sağladılar.
Carmen Düğün&Organizasyon Showroom açılışı yapıldıktan sonra, düzenlenen kokteylde konuklar bir süre sohbet ettiler. Kaymakam Mustafa Asım Alkan ve Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı’nın hayırlı olsun dilekleriyle alandan ayrılmalarından sonra konuklar da bereketli işler dileklerini sundular.
Cankurt Medya Grup olarak biz de Carmen Davet&Oraganizasyon Showroom’a işlerinde başarılar dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here