Ana sayfa » Kırklareli » Can“Birlikten Kuvvet Doğar”

Can“Birlikten Kuvvet Doğar”

Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can yarın oynanacak olan Kastamonuspor maçı öncesinde taraftarlara çağrıda bulundu.

Kırklarelispor herkesindir diyen Başkan Can özellikle taraftarımızın birlik beraberlik içerisinde olmasını istiyorum dedi.

Yarın oynanacak olan Kastamonuspor maçının önemine dikkat çeken Başkan Volkan Can: “Ligin 6. haftasını oynayacağız ve son derece zorlu bir rakibi konuk edeceğiz. İlk beş hafta içerisinde 9 puan almayı başardık. Daha fazla olabilirdi aslında ama yine de iyi bir başlangıç olduğunu düşünüyorum. Ancak haftalar ilerledikçe takımların içerisinde ki düzen oturuyor ve her takım canla başla mücadele ediyor. Bu haftayla birlikte önümüzdeki hafta da kendi sahamızda ve seyircimizin önünde oynayacağız. Hedefimiz her iki maçtan da galibiyetle ayrılmak. Özellikle bu iki haftalık süreç geleceğimiz açısından son derece önemli. Ligin üst sıralarında yer almak istiyorsak ki istiyoruz kazanmaktan başka çaremiz yok. Maçlar tabii ki sahada oynarsan kazanılıyor. Ama bu süreçte taraftarın etkisi çok oluyor. Giden maçın bile bir çok kez seyircinin desteğiyle geriye geldiğini bilmeyen yok. Tüm taraftarımız birlik beraberlik içerisinde olursa takımız çak daha başarılı oluyor. Bizler bu kulübün sadece yöneticisiyiz ve iyi yönetmek için her şeyimizi ortaya koyuyoruz. Takımın tek bir sahibi var o da gerçek olan ve inan taraftarlar” dedi.

Ayrıca kontrol

Tabiat uyanırken Kırklareli’de keyifli iki gün

Kırklareli merkezde tarih ve kültürle başlayan yolculuğunuz, Demirköy, Hamdibey, İğneada, Mert Gölü, longoz ormanları, Dupnisa …

Bir Cevap Yazın