Can; “Bu yıl Play-Off nasip değilmiş”

11
TFF Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Kırklarelispor, 2. Lig’de 2. kez mücadele ederken, 2012-2013 Futbol Sezonu’nda Play-Off karşılaşmalarına çıkma şansını kaybetti.
HABER MERKEZİ
8 haftadır aldığı kötü sonuçlar ile 5. sıradan 8. sıraya gerileyen Kırklarelispor, büyük üzüntü yaşadı.
Kırklarelispor Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Can, alınan kötü sonuçlara rağmen futbolcuların arkasında olduklarını söyledi.
8 haftadır kötü sonuçlar alarak takımın ligde gerilediklerini hatırlatan Can, Trakya’da futbol oynamanın çok zor olduğunu ifade etti.
Trakya’nın tek Kırklarelispor’un profesyonel ligde mücadele ettiğini ifade eden Can;
“Bu yıl Play-Off nasip değilmiş. Artık önümüzdeki sezona bakacağız. Trakya’nın tek profesyonel ligde oynayan takım biziz. Trakya’da futbolun ne kadar zor olduğunu herkes biliyor. Hiçbir yerden desteği olmayan bir kulübüz. 4 yıldan bu yana profesyonel liglerde ayaklarımızın üzerinde durabiliyoruz. Takımımız Kırklareli’ne 4 yılda 2 şampiyonluk kazandırdı. Geçen yıl ilk 8’i bu yılda Play-Off’u kovaladık. Bu bizim için büyük başarıdır. Ligin başından beri en iyi şekilde mücadele eden futbolcu kardeşlerime teşekkür ederim. Sezon başından beri yapılan mücadele ile ligin 25’inci haftasına kadar nasıl takımla gurur duyduysak, son haftalarda alınan kötü sonuçlara rağmen futbolcu kardeşlerimizin arkasındayız. Futbolcu kardeşlerime kimsenin bir kelime söz söyleme hakkı yoktur. Onlar ellerinden gelenin en iyisini yaptıklar. Onlarla gurur duyuyoruz” dedi. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here