Çalık; “Belediye Başkan Adaylarımız 2 Kasım’da açıklanacak”

8
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pınarhisar İlçe Başkanı Ümit Çalık; “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin katılımı ile Kayseri’de yapılacak olan Aday Tanıtım Toplantısı’nda Pınarhisar, Pehlivanköy ve İnece Belediye Başkan Adaylarımız açıklanacak” dedi.
HABER MERKEZİ
30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlere çok iyi hazırlanan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Teşkilatı’nda Belediye Başkan Adayları MHP Genel Merkezi tarafından resmen açıklanmaya başladı.
İlk önce Kırklareli Belediye Başkan Adayı olarak Derya Bulut’u resmen açıklayan MHP Genel Merkezi, İlçe Belediye ve Beldelerde de Belediye Başkan Adayları’nı resmen açıklamaya hazırlanıyor. 2 Kasım 2013 Cumartesi günü Kayseri’de yapılacak olan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de katılacağı Aday Tanıtıp Toplantısı’nda Kırklareli’nin Pınarhisar, Pehlivanköy İlçesi ile Kırklareli merkez ilçeye bağlı İnece Beldesi’nin Belediye Başkan Adayları’nı resmen açıklayacak.
MHP Pınarhisar İlçe Başkanı Ümit Çalık, Kayseri’de yapılacak olan Aday Tanıtım Toplantısı hakkında şunları kaydetti:
“30 Mart’a 2014’te yapılacak olan yerel seçimler önce hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Bu seçimlere Milliyetçi Hareket Partisi olarak çok önem veriyoruz. Tüm belediyelere talibiz. Bunun için tüm örgüt olarak hazırlıklarımızı ona göre yapıyoruz. Bu kapsam da Pınarhisar Örgütü olarak Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin de katılımıyla 2 Kasım 2013 Cumartesi günü Kayseri’de Aday Tanıtım Programı’na katılacağız. Burada Pınarhisar İlçe Belediye Başkan Adayımızı, Pehlivanköy İlçe Belediye Başkan Adayımızı ve İnece Belde Belediye Başkan Adayımızı resmen açıklayacağız.”
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla Kayseri’de yapılacak olan Aday Tanıtım Toplantısı saat 14.00’dan itibaren Bengütürk Tv’den canlı olarak yayınlanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here