Çakıllı Ortaokulu Kırklareli Şampiyonu oldu

17
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği “Küçükler Voleybol Turnuvası”nda Çakıllı Ortaokulu zorlu maçların ardından Kırklareli Şampiyonu oldu.
HABER MERKEZİ
Düzenlenen turnuvada ilk olarak Vize ilçemizde oynadığı karşılaşmaları kazanarak 1. olan ve Kırklareli biletini alan Çakıllı Ortaokulu, aynı başarıyı Kırklareli’de de sergiledi. Kırklareli’de daha güçlü rakipleri de yenerek finale kalan takım, final karşılaşmasında Kırklareli Cumhuriyet Ortaokulu’nu 2–0 gibi net bir skorla yenerek Şampiyon oldu. Şampiyonluk Kupası’nı Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Yıldız’ın elinden aldı. 
Daha sonra coşkulu bir şekilde Vize’ye gelen Şampiyonlar burada Vize İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Tam ve Şube Müdürü Hüseyin Özdamar’ı ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Tam başarılarından dolayı şampiyon küçükleri tek tek tebrik ederek kupayla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Şampiyon Küçükler maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Çakıllı Belediye Başkanı Mehmet Bayram’ı da makamında ziyaret ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. Beldede şampiyonluk turu atan küçüklere belde halkı da alkışlarıyla destek oldu. Şampiyon Küçük Sultanlar Kırklareli’ni Çanakkale´de 18-22 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılacak olan “Bölge Turnuvası”nda temsil edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here