Çağrı Tuna Soykan’dan, İlk İmza Vekil Dibek’ten

16
22 Aralık 2014 Pazartesi günü Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Lüleburgaz Parti Binası’nda Haftalık Toplantısı’nı gerçekleştirdi.
HABER MERKEZİ
22 Aralık 2014 Pazartesi günü Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Lüleburgaz Parti Binası’nda Haftalık Toplantısı’nı gerçekleştirdi.
İlçe Başkanı Alaaddin Güncer’in yönettiği toplantıya katılım oldukça yoğundu. Milletvekili Aday Adayları Tuna Soykan, Tayfun Erel, Türabi Kayan, Fikri Karaca ve Hakan Dedeoğlu’nun da katıldığı toplantıda Gündem, Üyelerle Önseçim’di.
Konuşmacılardan Tuna Soykan; “Genel Merkezimizin 2015 Milletvekili Genel Seçimleri’nde Kırklareli’de Milletvekili Aday Belirleme Yöntemi’nin tüm üyeler ile Önseçim olacağı Prensip Kararı’ndan memnuniyet duyan ve aşağıda imzası olan bizler doğudan Demokrasi’nin gereği olan Önseçim’e hazırız” şeklindeki yazılı evrakı Parti binasındaki katılımcılara dağıtarak CHP’lileri Demokrasi için imzaya çağırdı. “Gerekirse Ankara’ya Genel Merkeze gideriz 5 Otobüs benden” diyen Tuna Soykan, dikkatleri üzerinde topladı.
Toplantı sonrası Gazetemiz Köşe Yazarı Önseçim isteyen evrakı Vekil Turgut Dibek’e uzatarak; “Sayın Vekilim Üyelerle Önseçim’e İlk İmzayı siz atar mısınız?” dedi.
“Ben de Üyelerle Önseçim istiyorum. Elbette İlk İmzayı ben atarım” diyerek Köşe Yazarımız Özkan Başaran’ın elindeki evrakı alan Vekil Dibek Üyelerle Önseçim’e ilk imzayı attı.
Vekil Dibek’in Üyelerle Önseçim’e ilk imzayı atmasından sonra diğer Aday Adayları da sırasıyla Önseçim için imza attılar. Aday Adayları’ndan sonra sıraya giren Partililer Üyelerle Önseçim için imza atarak Demokrasi sınavı verdiler.
İmza Kampanyası’nı diğer ilçelere de sıçrayacağını söyleyen CHP’liler; “Kırklareli’de 13 Bin üyemiz var tamamının Önseçim’e imza atacağına inanıyoruz “dediler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here