Çağlayan Elimizden gelen her şeyi çocuklarımız için yapmalıyız

22
2013-2014 Eğitim ve Öğretim  Haftası nedeni ile her yıl olduğu gibi bu yılda Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından İlköğretime yeni başlayan çocuklar için hazırlanan kırtasiye setleri….
 HABER MERKEZİ
2013-2014 Eğitim ve Öğretim  Haftası nedeni ile her yıl olduğu gibi bu yılda Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından İlköğretime yeni başlayan çocuklar için hazırlanan kırtasiye setleri Kırklareli Merkez’de bulunan okullara dağıtıldı. Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından her yıl ilköğretime yeni başlayan öğrenciler için hazırlanan kırtasiye setleri, Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan tarafından öğrencilere dağıtıldı.
2013–2014 Eğitim-Öğretim yılı ve ‘İlköğretim Haftası’ dolayısı ile bir açıklama yapan Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan,”Kültürümüzü ve tüm değerlerimizi emanet edeceğimiz bu günün çocukları yarının büyükleri için, biz yerel yönetim olarak elimizden gelen her türlü imkânı seferber ediyoruz. Belediye Başkanlığımız tarafından hazırlanan hediyelerimizi öğrencilerimize dağıtmış bulunuyoruz.”dedi.
Kırklareli’de toplam 14 anasınıfına ve 14 İlköğretim Okuluna 1600 Adet Kırtasiye setleri dağıtılmıştır. Başkan Çağlayan, 2013–2014 Eğitim – Öğretim yılının başta öğrenciler olmak üzere, öğretmenlere ve velilere başarılar getirmesini diledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here