Çağlayan; “Boyunca okullar ile birlikte ürettiğimiz projelerle çocuklarımızla birlikte olacağız.”

12
2013-2014 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın başlamasıyla Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan yeni Eğitim ve Öğretim Yılı ile ilgili öğrencilere ve velilere seslendi. Konuyla ilgili yazılı açıklamalarda bulunan….
HABER MERKEZİ
2013-2014 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın başlamasıyla Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan yeni Eğitim ve Öğretim Yılı ile ilgili öğrencilere ve velilere seslendi. Konuyla ilgili yazılı açıklamalarda bulunan Çağlayan Şunları kaydetti;”
Sevgili öğrenciler; Yaşam boyu gerekli olan bilgi ve becerilerin temeli ilköğretimde atılmaktadır. Güzel bir gelecek ve aydınlık yarınlar sizleri bekliyor. Sizlere güveniyor ve sizleri seviyoruz.
 Mustafa Kemal Atatürk’ün hedef gösterdiği çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkabilmenin yolu eğitim seviyesi yüksek bir toplum olmaktan geçmektedir. Sizler Atatürk ilkeleri doğrultusunda yürüyecek, vatana ve millete yararlı yurttaşlar olacaksınız.
 Çok değerli anne ve babalar, çocuklarınızı sadece maddi yönden değil, manevi yönden de destekleyerek her zaman onların yanında olduğunuzu mutlaka hissettirmelisiniz. Çocuklarımızın yetişmesinde öğretmenlerimizin olduğu kadar ailelerimizin de emeği büyüktür. Hiçbir zaman unutmamalıyız ki, iyi bir toplumun temeli ailede atılır. Eğitim sorunlarını çözen toplumlar ise her alanda gelişen toplumlar olmuştur.
 Kırklareli Belediye Başkanlığı, okullarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için imkânlarını zorlayarak destekliyor, yıl boyunca okullar ile birlikte ürettiğimiz projelerle çocuklarımızla birlikte olma fırsatı yakalıyoruz.
 Siz, geleceğimizin güvencesi ve teminatı olan çocuklarımız ve onların değerli ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunuyor, sağlıklı ve başarılı bir eğitim- öğretim yılı diliyorum.(Derya Atkoşan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here