Ç. Dardanelspor, Babaeski’de Futbolcu Seçmeleri yapacak

22
Çanakkale Dardanelspor A.Ş. Futbol Alt yapısı için Trakya genelinde seçmelerini bu yıl da yine Babaeski İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü 100. Yıl Stadı Çim Saha Tesisleri’nde yapacak.

HABER MERKEZİ

Her yıl Futbol adına yaptıkları çalışmalar ile Türkiye’yi tarayan Çanakkale Dardanelspor A.Ş. Futbolda yetenekli genç oyuncuları Türk Futbolu’na kazandırmak için yine sezonun ilk seçmelerine Trakya’dan başlıyor.
Yurt dışından ve ülkenin çeşitli İl ve İlçelerinden (1994–1999) doğumlular arası genç ve yetenekli oyuncular arasında yapılacak olan seçmeler, Babaeski 100.Yıl Stadı’nda 19 Haziran 2010 Cumartesi günü saat 13.00’te başlayacak.
Yapılacak olan seçmelere, Çanakkale Dardanelspor A.Ş. Genel Müdürü Nahit Güzel, Transfer Komitesi Başkanı Erol Keretli ile kulüpte görev yapan alt yapı sorumlu Teknik Direktörü Mustafa Meteertem ve Çanakkale Dardanelspor Kulübü Trakya Koordinatörü Hikmet Deniz katılacak. 
Çanakkale Dardanelspor Kulübü Trakya Koordinatörü Hikmet Deniz, yaptığı açıklamada, bir önceki yıl 100.Yıl Stadında yapılan seçmelere 600’ün üzerinde futbolcunun katıldığını belirtti.
Deniz, Babaeski’de yapacakları bu organizasyonda, amaçlarının yetenekli oyuncuların önünü açıp, Türk Futboluna kazandırmak olduğunu belirterek, şunları kaydetti;
“Seçmelere katılan yetenekli oyuncularımız, verilen bu şansı iyi değerlendirdikleri takdirde, seçilen oyuncular, Çanakkale Dardanelspor A.Ş. Tesislerinde tekrar denemelere tabi tutulacak ve burada gerçekten hak eden formayı kapacak.” (ö.b.)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here