Büyük Buluşma Büyükmandıra’da

3
* “90. Büyükmandıra Geleneksel Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Pehlivan Güreşleri, At Yarışları ve Müzik Şenliği” 29-30 Mayıs 2015 tarihlerinde yapılacak.
HABER MERKEZİ
Trakya halkı 29 Mayıs 2015 Cuma akşamı Şevval Sam Konseri’nde Büyükmandıra da buluşacak. Büyükmandıra Belediye Başkanı Sertaç Balyemez “90. Büyükmandıra Geleneksel Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Pehlivan Güreşleri, At Yarışları ve Müzik Şenliği” etkinlikleri ilgili olarak açıklamalarda bulundu.
* “Etkinliğimize herkesi davet ediyoruz
29 Mayıs 2015 Cuma akşamı Şevval Sam konseri ile başlayacak olan etkinliklerle ilgili Sertaç Balyemez yaptığı açıklamada; “Bu yıl 90. Büyükmandıra Geleneksel Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Pehlivan Güreşleri, At Yarışları ve Müzik Şenliği’ni 29-30 Mayıs 2015 tarihlerinde gerçekleştireceğiz. Tüm güreş severleri, müzik severleri ve vatandaşlarımızı etkinliklerimize davet ediyoruz” dedi.
* Büyükmandıra’da 300’den fazla güreşçi güreşecek
90. Büyükmandıra Geleneksel Kavasoğlu ve Şamdancıbaşı İbrahim Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde 300’den fazla güreşçimiz güreşecek. Ünlü başpehlivanlar mücadele edecek. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here