“Bütün iş büyük düşünebilmektedir”

18
Eski Anavatan Partisi Kırklareli Milletvekillerinden Cemal Özbilen ve
dostları Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt’u 29 Eylül 2010 Çarşamba
günü bürosunda iadeyi ziyarette bulundular. Özbilen siyasete dönmekle
ilgili söylentilerin doğru olmadığını fakat istek olduğunu belirtti.

HABER MERKEZİ
Eski Demokrat Parti Kırklareli Milletvekilleri’nden Ali Ceylan’ın oğlu, eski Anavatan Partisi Kırklareli Milletvekilleri’nden Cemal Özbilen’in eniştesi, Ahmet Özbilen’in damadı, Ceylan Un Fabrikası’nın sahibi 1953 doğumlu Mehmet Ceylan 6 aydır tedavi gördüğü Akciğer Hastalığı’ndan kurtulamayarak hakkın rahmetine kavuşmuştu.
Cenazesi 24 Eylül 2010 Cuma günü, Cuma Namazı’nı müteakiben Lüleburgaz Sokullu Camii’nden kaldırılıp, Lüleburgaz Şehir Mezarlığı’na defnedilmişti.
Telefon, çelenk ve bizzat cenazeye katılım gösterenlere yönelik ziyaret ettiğini belirten Özbilen Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt’a teşekkür ziyaretinde bulundular.
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek halk arasında Cemal Özbilen’in siyasete geri döneceğinin söylentileri olduğunu belirtti.
Özbilen nasip kısmet olduğunu fakat şuanda herhangi bir girişim olmadığını ifade ederek Milletvekili olduğu yılların heyecanlı ve güzel günler olduğunu belirterek şunları kaydetti;
“İhtilal’in hemen ardından kurulan yeni demokrasinin heyecanını yaşıyorduk. Çok güzel günlerdi. Fakat şuanda siyasete dönmemle ilgili herhangi bir şey yok ama istekler var. Memleket için hayırlı neyse onun düşünülmesi gerekiyor. Bütün iş büyük düşünebilmektedir” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here