Bulut; “Seçime en hazır tek parti MHP”

16
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut, MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan, MHP Kırklareli İlçe Başkanı Kürşat Yamaner ile İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte 03 Mart 2014 Pazartesi günü gazetemizi ziyaret etti.

HABER MERKEZİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut, MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan, MHP Kırklareli İlçe Başkanı Kürşat Yamaner ile İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte 03 Mart 2014 Pazartesi günü gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt ile görüşen Derya Bulut 28 günde gece gündüz gezmedik kapı, sıkılmadık el bırakmayacaklarını ifade etti.
* Kırklareli’de seçime en hazır parti MHP”
Seçime en hazır parti olduklarını söyleyen Derya Bulut şunları kaydetti;
“Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu seçim dönemine en erken hazırlanan, en erken yola çıkan ve en uzun süre nitelikte bir şekilde hazırlanan partiyiz. Ekiplerin açıklanmasıyla birlikte hem halktan ve siyasetti birinci dereceden yakinen ilgilenen her kesi çok net bir şekilde Milliyetçi Hareket Partisi’nin hem İl Genel Meclis Üyeleri açısından hemde Belediye Meclis Üyeleri açısından ne kadar nitelikli ve hazırlıklı bir şekilde bu seçime girdiği konusunda kanaat birliğine varmış durumda. Mümkün olduğunca ekibimizi artık tanıtmak için çaba harcıyoruz. Kırklareli’de bir tek İstasyon Mahallesi kahveleri kaldı konuşmadığımız onun haricinde bütün kahvelerde tek tek konuşmamızı yaptık. Kırklareli’de ortaya çıkan topla Kırklareli’de seçime en hazır giren ekip, en hazır giren parti MHP oldu. İlk yola çıktığımız zaman ki oy oranları ile bugünkü oy oranlarını kıyasladığımızda ne kadar doğru çalıştığımızı ne kadar etkili çalıştığımızı ve halkında ne kadar teveccühü gösterdiğini görüyoruz. Yapılan hemen hemen tüm anketlerde çok yüksek oranlarda çıkıyoruz şuan. Önemli olan 30 Mart’ta sandıktan ne çıkacağı. Bundan sonra seçime 28 gün kaldı bu 28 günde gece gündüz demeden ekibimizle birlikte halkımıza ulaşarak sıkılmadık el bırakmayarak, çalınmadık kapı bırakmayarak kendimizi anlatarak 30 Mart’ta sandıkta birinci parti olarak çıkacağımıza sonuna kadar inanıyoruz. Herkes her şeyin farkında iktidarın gücünün farkında, CHP’nin Belediye anlamında gücünün farkında ancak hiç kimse kusura bakmasın onlar sadece biz bu seçimi nasıl kazanırız mantalitesiyle emek harcarken biz kazandıktan sonra bu ile nasıl hizmet ederiz mantalitesiyle bir ekip hazırladık, o yüzden popüler isimlerden uzak durduk, o yüzden rant peşinde koşan isimlerden uzak durduk.  Kırklareli’nin tarihinde hiç olmamış bir şeydir 10 tane kadınımız var Belediye Meclis üyelerimizin arasında, artık yavaş yavaş Kırklareli Belediyesi’ne kadın elini değeceğinin çok net mesaj olarak görüyorum.”
* Devlet Bahçeli 6 Mart’ta Kırklareli’de
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut gazetemize yaptığı ziyarette 6 Mart 2014 Perşembe günü saat 12.00’de Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin katılacağı mitinge davet etti. (kadir sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here