Bulut; “Mutlaka sandığa gidin”

24
* MHP Kırklareli İl Teşkilatları Cumhurbaşkanlığı ile ilgili seçim çalışmalarına son hız devam ediyor.
HABER MERKEZİ
Cumhurbaşkanlığı seçimine az bir süre kala Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan, Derya Bulut ve MHP Kadın Kolları Üyeleri Prof. Dr. Ekmelettin İhsanoğlu’na destek çalışmalarına hız verdi.
Sokak sokak, cadde cadde gezen Kırklareli MHP İl Teşkilatı vatandaşlarla konuşarak İhsanoğlu’na destek istedi. MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan ve Derya Bulut; “Cumhurbaşkanlığı Seçimi’ne az bir süre kala çalışmalarımız Kırklareli’li vatandaşarımızı ziyaret ederek sürüyor. Ülkemizin her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Kırklareli’nde halkımızın çalışmalarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı örtümüz adına teşekkür ediyoruz. Bu seçimin Vatanımız ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyoruz” dediler. 
* Bulut “Mutlaka sandığa gidin” mesajı verdi
Cumhurbaşkanlığı Seçimi için mutlaka sandığa gidilmesi gerektiğini belirten Derya Bulut; “İnanıyorum ki Kırklareli’liler 10 Ağustos’ta üzerlerine düşen vatandaşlık bilincindeki görevi yapacaklar. Özellikle tatilde olan vatandaşlarımızın bu seçimin önemini fark ederek, sandığa gitmeleri gerektiğine inanıyorum. A Partisi’ne, B Partisi’ne oy vermeyeceğiz. Herhangi bir partinin zararı yaa karı da bu seçimlerde söz konusu değil. Milletin Cumhurbaşkanı’nı seçeceğiz. Vatandaşlarımızın bu seçimi böyle anlaması ve algılaması lazımdır. Takdir Yüce Milletimizindir. Bu seçim tarihi bir seçimdir” dedi. (Gülcan Kutlu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here