“Bugün kalpler Kırklareli’de atıyor”

32
Kırklareli Belediye Başkanlığı, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle özel bir etkinlik düzenledi. 
HABER MERKEZİ 
Kırklareli Belediye Başkanlığı, 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle özel bir etkinlik düzenledi. 
14 Şubat 2015 Cumartesi günü ilk olarak Cumhuriyet Caddesi’nde kurun olan “Aşk Yolu”nun açılışı yapıldı. Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun açılışını yaptığı aşk yolunda Trio Müzik Grubu özel bir konser verdi. 
* “Sevginizi ertelemeyin” 
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, etkinlik alanına gelen vatandaşlara Eşi Sibel Kesimoğlu birlikte çiçek dağıttı. Çiçekleri tek tek dağıtan ve Sevgililer Günü’nü kutlayan Kesimoğlu, daha sonra bir konuşma yaptı.
14 Şubat’ın çok ayrı ve güzel bir gün olduğunu söyleyen Kesimoğlu; “Birbirimizi her gün sevelim sadece bugün değil” dedi. Kesimoğlu konuşmasını devamında şunları kaydetti; “Gelece güvenle bakalım, huzurla balaklım, mutlukla bakalım tıpkı bugün olduğu gibi. Bugün kalpler Kırklareli’de atıyor. Sevginin açtığı kapıdan güzellikten başka hiç bir şey giremez. Paylaştıkça çoğalan iki şeyden biridir sevgi. Sevmek çok güzel bir şey. Aşkla bağlanmak çok güzel bir şey doğayı sevmek insanın sevmek, Atatürk’ü sevmek. Sevdiklerinize sevdiğinizi söyleyin onlar kim olursa olsun ne olursa olsun sevginizi ertelemeyin. Benim üç tane sevgilim var. bir tanesi 29 yıllık eşim. İkinci sevgilim ikimizin ürünü 27 yaşında olan ve tek zenginliğimiz olan oğlumuz Burak. Üçüncü aşkım ise şuan Babaeski’de olan Annem. Herkesin Sevgililer günün bir kez daha kutluyorum” dedi.
14 Şubat Sevgililer günün de yapılan çelişte 10 şanslı çifte akşam yemeği verildi. Etkinlikler Kırklareli Üniversitesi Rektörlük Kültür Merkezi’nde saat 20.00’da Modern Dans Gösterisi ve Saat 20.30’da Ajda Ahu Giray’ın seslendirdiği Edith Piaf Şarkıları ile son buldu. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here