Buğra Yetkin Avukatlık Bürosu açıldı

15
Okul ve Stajını tamamlayan Kırklareli’nin yeni genç Avukatı Buğra Yetkin Avukatlık Bürosu açılışı 07 Nisan 2014 Pazartesi günü saat 14.30’da gerçekleştirildi.
HABER MERKEZİ
Okul ve Stajını tamamlayan Kırklareli’nin yeni genç Avukatı Buğra Yetkin Avukatlık Bürosu açılışı 07 Nisan 2014 Pazartesi günü saat 14.30’da gerçekleştirildi.
Karakaş Mahallesi Zincirli Kuyu Caddesi 753. Sokak No:1 İnci Apartmanı Kat 2 Daire 3’te hizmete giren Avukatlık Bürosu açılış kurdelesini Kırklareli Baro Başkanı Harun Saygılı ve Av. Volkan Kazan kesti.
Açılış kurdelesini kesmeden önce bir konuşma yapan Kırklareli Baro Başkanı Av. Harun Saygılı, bir meslektaşlarının aralarına katılmasının mutluğunu yaşadıklarını belirterek şunları kaydetti; “Bugün bir arkadaşımız aramıza katılmasını mutluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Kendisi ile birlikte çalışmaktan ve çalışma şansı yakalamaktan mutluluk duyacağız. Kazancını bol işlerinin hayırlı olmasını dilerim” Kırklareli’nin genç Avukatı Buğra Yetkin Avukatlık Bürosu açılışını ardından yaptığı açıklamada, çok mutlu olduğunu bugün avukatlık mesleğine ilk adımı attığını belirterek şunları kaydetti; “Bugün Avukatlık mesleğine ilk adımımı atıyorum. Uzun geçen okul hayatının ardından geçen sene Üniversiteden mezun oldum ve ilk aşamayı bitirdik. Daha sonra bir yıl stajımı yaptım Adliye stajı ve Avukat yanı stajı olmak üzere 2 bölüm olarak. Avukat yanı stajımı Kırklareli Avukatlarından Volkan Kazan’ın yanında yaptım. Kendisinden çok şeyler öğrendim buradan kendisine teşekkür ediyorum. Bu mutlu günümde beni yalnız bırakmadı ve yanımda oldu. Adliye stajımı da Kırklareli Adliyesi’nde yaptım.” (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here