“Bu yılki hataları önümüzdeki sezon yapmayacağız”

14
TFF Spot Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Kırklarelispor’un Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Can, 2013-2014 futbol sezonuna daha iyi hazırlanacaklarını söyledi.
HABER MERKEZİ
Ligin son iki maçından birinde Yeni Malatyaspor ile son olarak da Lider Balıkesirspor ile karşılaşacaklarını ifade eden Başkan Can, ligin son iki karşılaşmasında en iyi şekilde mücadele edeceklerini belirtti.
Bu sezon Play-Off hedeflerine ulaşamamanın üzüntüsünü yaşadıklarını anlatan Can;
“Ligin son düzlüğüne girdik. Önümüzde Yeni Malatyaspor ile Balıkesirspor’la karşılaşacağız. Bu karşılaşmalarda en iyi şekilde mücadele ederek ligi güzel bitirmek istiyoruz. Bu yıl büyük şanssızlık yaşayarak hedefimiz olan Play-Off’a kalamadık. Bunun üzüntüsünü yaşıyoruz ancak kısmet değilmiş. 2013-2014 Futbol Sezonu’na daha iyi hazırlanarak Kırklareli’ni en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bu yılki yaptığımız hataların farkındayız ve önümüzdeki sezon bu hataları yapmak istemiyoruz. Bu son iki maçta genç futbolculara şans vereceğiz. Önümüzdeki sezonun kadrosunu şekillendireceğiz. Lige iyi başlamıştık ancak kötü sonuçlar ile hak ettiğimiz yerde bitiremiyoruz. Bizleri yalnız bırakmayan taraftarlarımıza sonsuz teşekkürler ediyorum” dedi. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here