“Bu maça bir yorum bulamıyorum”

9
Kırklarelispor’un deneyimli futbolcusu ve aynı zamanda takım kaptanı olan Murat Baytaroğlu, Kırklarelispor-Mardinspor karşılaşmasını değerlendirerek; “Mardinspor karşılaşmasına yorum yapamıyorum” ifadesini kullandı.
HABER MERKEZİ
Geçtiğimiz hafta oynanan Kırklarelispor-Mardinspor karşılaşması sonrası maç hakkında görüşlerini belirten Murat Baytaroğlu şu açıklamalarda bulundu; 
“Herkesinde izlediği gibi karşılaşma çok yorumsuz bir şekilde oldu. Sahada taraftarımızı bir şeyi anlatamadık galiba, bir ara öyle bir şey hissettik. Rakip takım ilk yarı üçüncü golü atmaya teşebbüsümüzden sonra sahadan çekilmek istediklerine dair bize sözlü bir talepte bulundu. Bizde buna göre hareket etmek zorunda kaldık. Rakip takım sahadan çekildiği zaman biz sahada 10 tane gol bulsak 3-0 hükmen federasyon tarafından yenik sayılacak. Seyircimiz, daha fazla gol istedi, daha istekli top oynamamızı haklı bir şekilde istedi. Ama bu prosedür gereği oyunu yavaşlattık. En azından bilmeyen taraftarlarımıza bu işin böyle olduğunu söylemek istiyorum.
Şimdiye kadar olan tüm karşılaşmalarda taraftarın desteğini görüyoruz. Mardinspor karşılaşmasına yorum yapamıyorum. Bu maça bir yorum bulamıyorum. Maçın konuşulacak bir tarafı yok. Rakibimiz sahada ne kadar çok sıkıldıysa bizde daha fazla sıkıldık. İkinci yarı 5 golü bulup en az averajımızı yüksek tutmaya çalıştık. Bu maçın tarifi böyle, bundan sonraki maçlarda daha iyi olacağımıza inanıyoruz. İnşallah Bandırma karşısında iyi mücadele gösterip iyi puan ile döneriz.” (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here