“Bu kutsal görevi layıkıyla yapmaya çalışacağım”

10
Kırklareli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Adem Filiz görevine başladı
HABER MERKEZİ 
Kırklareli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevine atanan Adem Filiz 10 Ekim 2013 Perşembe günü görevine başladı. Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi doğumlu olan Filiz, bölge insanı olması sebebiyle Kırklareli’de önemli hizmetlere imza atacağını dile getirdi.
Kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğumuz Adem Filiz şunları kaydetti:
“1971 yılında Tekirdağ-Çorlu’da doğdum. İlk, Orta ve Lise Öğrenimimi Tekirdağ’da tamamladım. Lisans öğrenimimi Marmara Üniversitesi Tarih Öğretmenliği Bölümü’nde,  Yüksek Lisansımı Eğitim Yönetimi bölümünde bitirdim. Dil Eğitimimi ODTÜ’de aldım. 1995 yılında Öğretmen olarak göreve başladım. Öğretmen ve İdareci olarak 20 yıl Milli Eğitim Bakanlığı’nda ülkeme hizmet ettim. 2008-2012 yılları arası İstanbul-Şile’de Şube Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde çalıştım.
10 Ekim 2013 tarihinde Kırklareli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili olarak önceden de bildiğim Trakya’nın bu güzel insanlarının yaşadığı şehirde göreve başladım. İnşallah İlimizde başta Sayın Valimiz Mustafa Yaman olmak üzere Sayın Belediye Başkanımız Cavit Çağlayan ve bölge Milletvekillerimiz ve diğer mülki, idari amirlerimizin ve sivil toplum kuruluşlarımızla el birliğiyle ve desteğiyle bu hassas ve bir o kadar da kutsal görevi layıkıyla yapmaya çalışacağım.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here