Bu kermeste ne ararsan var

15
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırklareli Kadın Kolları tarafından dün saat 12.00’de bir kermes açıldı.


HABER MERKEZİ
Karakaş Mahallesi Karakaş Bey Sokak üzerindeki eski BİM Market’in yerindeki Kermes’in açılışına; MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan, Başkan Yardımcıları, MHP Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Nedime Tutar ile Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
MHP Kırklareli İl Başkanı Şaban Savaşan, Kadın Kolları’nın Ocak ayından bu yana birlik ve beraberlik içerisinde birçok etkinlikler gerçekleştirdiklerini, bugünde burada bu etkinliklerden birisi olan Kermesi açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.
Kermes’in açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından konuşan MHP Kırklareli Kadın kolları Başkanı Nedime Tutar; “Kadın Kollarımızdaki arkadaşlarımız ile birlikte bu kermesi açabilmek için çok büyük bir çaba gösterdik. Kendilerine bu çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.
Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Kermesimiz 13 Mayıs 2010 tarihine kadar 08.00-21.00 saatleri arasında açık olacak. Kermesimizde her türlü yiyecek, içecek, giyecek ve zücaciye malzemeleri satılmaktadır. Tüm halkımızı kermesimize bekliyoruz” dedi. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here