Bu hafta statta şölen var

9
Bu hafta statta şölen var

Kırklarelispor’un taraftar desteği olan 39 Gençlik Grubu bu hafta sonu Kırklareli Atatürk stadyumunda oynanacak olan Kırklarelispor – Büyük Mandıra Adaspor maçı için Kırklareli Halkına maça gelerek takıma destek yapmaları açısından çağrıda bulundu. Gazetemize açıklamalarda bulunan 39 Gençlik grubu lideri Lideri Fevzi Avcıoğlu şunları söyledi.

Avcıoğlu; "Desteğe devam ediyoruz. Biz Kırklarelispor’u seviyoruz ve oynadığı futbolu beğeniyoruz. Eskiden Kırklareli Halkı stadı doldururdu. Kırklarelispor’a maç boyunca destek verirdi. Çok güzel atmosferde maçlar izlerdik. Şimdi biz bunu oluşturduk. Kırklarelispor’un desteğe ihtiyacı var. Bu hafta sonu Kırklareli Atatürk stadyumunda oynanacak olan Kırklarelispor – Büyük Mandıra Adaspor maçında stadı doldurarak takımımıza hep birlikte desteğimizi sergileyelim. Takımımız yeni bir oluşum içersinde, desteğe çok ihtiyacı var. Kırklareli Halkı olarak bunu hep birlikte yapmalıyız.

Son 7 yıl içerisinde ilk defa böyle bir performans sergileniyor. Bu çok güzel bir şey. Bu sene ilk önce takımı Hep birlikte ele ele yani Yönetim Futbolcu Taraftar olarak şampiyon yapalım. Kim istemez ki hafta sonu statta maç izlesin. Ama sessiz sedasızda maç izlenmez. Takımı destekleyen bir taraftar olacak arkasında. Biz her zaman Kırklarelispor maçlarında taraftar olarak takımımızı, yaptığımız tezahüratlarla futbolcuları ateşlemeye devam edeceğiz.

Karşı tribünden de isteğimiz, pozisyonlarda takımımızı alkışlamak, yeri geldiği zaman rakibe etki yaratmak yeri geldiği zaman yeşil beyaz tezahüratına eşlik etmeleri. Ve bu tezahürat istasyon başından duyulması kadar bağırmak.  Ne kadar çok bağırırsak o kadar takımı ateşleriz.  Bu hafta sonu maçta çok güzel bir atmosfer yaşatacağız. Herkesi maça bekliyoruz. Karşı Tribününde bize eşlik etmesini bekliyoruz." Dedi.

Tribün Liderlerinden Eray Aydoğan’da gazetemize açıklamalarda bulundu.

Aydoğan; "Öncelikle takımın bize ve Kırklareli Halkına izlettiği zevkli ve mücadeleci futboldan çok mutluyum. Biz 39 Gençlik olarak her zaman takımımızın yanındayız. Kırklarelispor geçmiş yıllarda 2.ligde bir çok takımlarla karşılaşıp onları devirmesini bildi. Kayserispor, Adanaspor, Malatyaspor o yıllar çok güzeldi. Son yedi yıla bakıldığında amatör süper ligde oynadığımız görülüyor. Ama bazıları tarafından bu hale düştü. Kırklarelispor’umuzu bu hale düşürenler utansın. Şimdi yeni bir oluşumdayız. Yönetim de değişti. Biz yönetimimize ve futbolcularımıza güveniyoruz. Onun için her maç yanlarındayız. Kırklareli Halkının da güvenmesi gerekir. Hep beraber birlik olursak, maçlara gelip desteğimizi yaparsak Kırklarelispor’umuzu eski günlerine ve ait olduğu liglere taşıyacağız". dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here