Bu hafta Babaeski’de

34
* CHP Kırklareli Milletvekili Aday Adayı Dr. Tansel Barış, bu hafta çalışmalarını Babaeski İlçesi’nde sürdürüyor. 
Şenol Goncagül
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eski Milletvekili ve Milletvekili Aday Adayı Dr. Tansel Barış, ilçe ilçe çalışmalar yapıyor.
* Bu hafta Babaeski’de
Milletvekili Aday Adayı olarak çalışmalarını tüm hızı ile sürdüren Barış ile konuştuk. Dr Barış; “Güçlü ve etkili şekilde geliyoruz. TBMM’de daha önce de ilimizi en iyi şekilde temsil ettik. Etkili ve aktif çalışmalarla gündeme geldik. Önümüzdeki seçimlerde de yine aynı şekilde ilimiz ve ülkemiz için çalışmalarımızı yapmak niyetindeyiz. Bu çerçevede de, Babaeski ilçemizde hafta boyu çalışıyoruz. Büyük ilgi görmek bizi mutlu ediyor. Sorunları dinliyor, çözüm ve projelerimizi anlatıyoruz. Gönlümüz, önseçim yapılmasından yana. Hangi şekil öngörülürse öngörülsün, mutlaka adaylık konusunda iddialı olduğumuzu herkes biliyor. Çalışma programımızı önümüzdeki günlerde basın ve kamuoyu ile de paylaşacağız” dedi.
* “Soylu FM’de röportaj”
Babaeski’de Soylu FM Radyosu’na konuk olan Dr. Tansel Barış’a, canlı yayında büyük ilgi gösterildi. Barış, verdiği cevapları ile de büyük takdir topladı.
* “Başarılar diliyorum”
Yeşilyurt Gazetesi’, Zortul Medya Grup A.Ş.’ye geçmesi nedeniyle kutlayan ve başarılar dileyen Dr. Tansel Barış; “Şenol Goncagül’ün yönetiminde bulunduğu bir yayın grubu mutlaka olabileceğin en iyisini yapar ve yapacaktır. Kutluyor ve başarılar diliyorum. Bundan böyle de Yeşilyurt Gazetesi ‘ n de açıklama ve çalışmalarımız ile halkımızın ve seçmenimizin karşısında olacağız” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here