Bu Gurur Senin Kırklareli!!! 66 bin nüfuslu Kırklareli’de 2 adet Kombine Kartı satıldı

26
*Bu sene Spor Toto 2. Lig’te dördüncü sezonunu geçirecek olan Kırklarelispor, taraftarları tarafından unutuldu. Geçtiğimiz sezon satışa çıkarılan Kombine kartlarından bugüne kadar sadece 2 tane satıldı.
HABER MERKEZİ 
Bu sene Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele edece Kırklarelispor’da 2014-2015 Futbol Sezonu için geçerli Kombine Kartı satışları 1 hafta önce başladı. 1 hafta önce satışa başlayan ve tanesi 150 TL. olarak belirlenen Kombine Kartları’ndan bugüne kadar sadece 2 adet satıldı.
2010 yılında Süper Amatör Ligi’ni Namağlup Şampiyon olarak tamamlayıp ardından 3. Lig’e Yükselme Maçları’nda büyük bir başarıya imza atarak 3. Lig’e çıkan ve daha sonraki sezonda 2. Lig’e çıkarak büyük başarıya imza atan Kırklarelispor bu sezon 2. Lig’te 4. Sezonu’nu geçiriyor. Bu büyük başarılara rağmen Kırklareli halkı takımına yetirence sahip çıkmıyor. Lig ve Türkiye Kupası ile birlikte 7-8 TL karşılığında maç izleme şansı bulunmasına rağmen ilginin bu kadar az olması düşündürücü bir durum oluşturuyor.
Trilyonluk bütçesi olan takımları kıskandıracak bir başarılara imza atan Kırklarelispor için tüm Kırklareli’nin taşın altına elini koyma zamanı geldi. Sadece bir maça bedava girip 90 dakika bağırmakla taraftarlık olmaz. Takımına ne kadar gönülden bağlı olduğunu Kombine Kartı alarak göstermeli. (Kadir Sinici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here