Böylesi görülmedi

3
Kırklareli’nin Vize İlçesi’nde 1 aydır bulunan yardımsever hemşerimiz Bülent Türker Ramazan  Ayı boyunca  binlerce insanımıza sahip çıkıp destek verdi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Vize İlçesi’nde 1 aydır bulunan yardımsever hemşerimiz Bülent Türker Ramazan  Ayı boyunca  binlerce insanımıza sahip çıkıp destek verdi. Ramazan boyunca 30 gün süreyle Askıda Ekmek Uygulaması ile 1000’den fazla ihtiyaç sahibine ekmek dağıtmakla kalmayıp  260 aileye de Vize ve köylerinde Erzak Dağıtımı’nı gerçekleştirdi. Ayrıca Ramazan boyunca 3 kez İftar Yemeği de veren hemşerimiz 500 den fazla kişiye Ramazan da birlik ve beraberlik sevinci yaşattı. 
Bununla da kalmayan Bülent Türker 100’den fazla ihtiyaç sahibi çocuğa ayakkabı ve giyim eşyası dağıtarak çocukları mutlu etti  Ramazan boyunca 40 tane özürlü çocuğa Türkiye’nin her yerinde yeni engelli arabası da dağıtan Bülent Türker Vize ve köylerindeki engelli çocukları da sevindirdi. Bayramda 50’nin üzerinde  yaşlıyı da çikolata ve kolonya  ile ziyaret eden Türker yaşlılara da 1 ay boyunca ücretsiz  masaj imkanı sağladı. 
Ramazan boyunca 2000’den fazla insana yardım etmenin sevincini ve mutluluğunu  yaşayan Bülent Türker kendisine destek veren arkadaşlarına teşekkür ederek; “Bu bir gönül işidir  dünyada sevmekten sonra en güzel duygu  insanlara yardım etmektir. Şimdi hedefimiz  sokak  hayvanlarına sahip çıkmak” dedi. (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.