Bodrum’daki Kaçak Baz İstasyonu mühürlendi

14
Kırklareli il merkezindeki bir apartmanın bodrum katında bir GSM Firması tarafından kaçak olarak kurulan Baz İstasyonu Kırklareli Belediye Başkanlığı ekipleri tarafından mühürlendi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada Karakaş Mahallesi Sungurbey Caddesi üzerindeki bir apartmanın bodrum katında bir GSM Firması’na ait Ruhsatsız (Kaçak) Baz İstasyonu kurulduğu tespit edildiği belirtilerek şunlar kaydedildi:
“İmar İşleri Müdürlüğümüz tarafından; 3194 sayılı Yasa’nın 32. maddesi uyarınca Baz İstasyonu mühürlenerek işlem görmesi engellenerek Belediye Encümeni’ne havale edilmiştir. Şehir içinde yasal izinleri alınmadan gelişi güzel kurulmaya çalışılan istasyon için gerekli yasal işlemler başlatılmıştır.
Kırklareli Belediye Başkanlığı olarak; bu konudaki sıkı denetimlerimiz devam etmektedir. Siz saygıdeğer vatandaşlarımızdan; mahalleniz, sokağınız yada yaşadığınız alanda bu tarz bir Baz İstasyonu kurulumu ile karşılaşmanız durumunda hemen Kırklareli Zabıta’nın Alo 153 numaralı telefonuna yada Belediye Başkanlığımız İmar İşleri Müdürlüğü’ne başvurmanızı rica ediyoruz.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here