“Bizlere sahip çıkanlara sonsuz teşekkürler”

14
Sezon öncesi hazırlıklarına Kocaeli Kartepe’de devam eden Kırklarelispor 25 Ağustos 2013 Pazar günü Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Sakaryaspor ile sezon açılışı için Sakarya’ya gitti.
HABER MERKEZİ
Sezon öncesi hazırlıklarına Kocaeli Kartepe’de devam eden Kırklarelispor 25 Ağustos 2013 Pazar günü Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Sakaryaspor ile sezon açılışı için Sakarya’ya gitti.
Kırklarelispor’u Sakarya’da aslen Sakaryalı olan ancak Kırklareli Üniversitesi’nde Genel Sekreter olarak görev yapan Ergün Erbay karşıladı. Kırklarelispor’u maç öncesinde karşıladıktan sonra maç sonrasında da tüm kafileyi Sakarya’da ağırlayan Genel Sekreter Erbay Kırklarelispor’la birlikte yemek yiyerek uğurladı.
Kırklarelispor Başkanı Volkan Can konuya ilişkin olarak şunları kaydetti:
“Kırklarelispor olarak Kartepe’de hazırlıklarımız devam ediyor. Sakaryaspor ile sezon öncesinde Sakarya’da sezon açılışında oynamak üzere davet aldık. Bu daveti alınca özellikle kendisi aslen Sakarya’lı olan Kırklareli Üniversitesi Genel Sekreteri Ergün Erbay bizleri görmekten büyük mutluluk duyacağını söyledi. Bizlerde Genel Sekreterimizin davetine uyarak Sakarya’ya gittik. Kendisi bizleri maç öncesinde ve sonrasında çok iyi bir şekilde ağırladı. Kendisine Kırklarelispor adına teşekkür ediyorum. Maalesef ki kendi şehrimizin içerisinde ciddi gücü olan kişiler yapabilecekleri şeylerin yarısını yapsalar çok daha iyi yerlerde oluruz. Bu işler yarım elma gönül alma gibi. Bizler daha önceleri de Genel Sekreterimizin ve Kırklareli Üniversitesi’nin bizlere sürekli olarak verdiklerini dile getirmiştik. Dışarıya gittiğimizde bile destek veriliyorsa demek ki biz doğru yoldayız. Sportif başarımız bu tür desteği sürekli bir şekilde yaşadığımız da daha da artacaktır. Motivasyonumuz bu tür durumlarda artıyor. Ayrıca yine tekrarlıyorum bizlere sürekli olarak yanımızda olan Valimiz ve Belediye Başkanımıza da ne kadar teşekkür etsek azdır.”
Başkan Can konuşmasına takımın durumunda hakkında şu şekilde devam etti: “ Takımın durumu hakkındaki değerlendirmeyi kamp dönemi sona erdiğinde Teknik ekibimiz yapacak. Birçok oyuncu gelip gidiyor ve deneniyor. Bazıları ile sözleşme imzaladık. Transfer döneminin ereceği son güne kadar transfer olabilir. Bizim amacımız taraftarımıza iyi bir Kırklarelispor izlettirmek olacak. Sezonun başlamasına iki haftalık bir süre var. Bu süre içerisinde ligin ilk haftasına kadar bütün taşlar yerine oturmuş olur. Son olarak Güngören’den Kürşat Ergun Aydın’ı transfer ettik bizlere büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. Kendisinin karnesi ortada uyum sorunu yaşamazsa Kırklarelispor’a büyük yarar sağlayacaktır” dedi. (Serkan Koçtürk)  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here