“Bizim meslekte öğrenmenin sonu yoktur”

24
* Kırklareli İnşaat Sanatkarları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı tarafından “Ozon Tabakasına Zarar Veren Gazların Kullanımı ve Kontrolü” konulu kurs başlatıldı. 

 
HABER MERKEZİ
Kırklareli İnşaat Sanatkarları Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı tarafından üyelerine yönelik olarak yeni bir kurs daha düzenlenrdi. “Ozon Tabakasına Zarar Veren Gazların Kullanımı ve Kontrolü” konulu kurs 10 Kasım 2009 Salı günü saat 18.30’da Kırklareli Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde başladı. Oda Başkanı Ergun Selçuk kursun açılışında yaptığı konuşmasında öğrenmenin sonunun olmadığını belirterek Oda olarak her zaman üyelerine yeni bir şeyler öğretme gayretinde olduklarını ifade ederek şunları kaydetti:
“Bizim mesleğimizde öğrenmenin yaşı yoktur. Ben 25 yıldır bu meslekle uğraşıyorum. Ancak benim bile halen öğrenmem gereken şeyler var. Bende böyle düzenlenen kurslara katılarak ilerleyen teknoloji ile birlikte bizim mesleğimizdeki gelişmeleri takip etmeye çalışıyorum.
Bu kapsamda Odamoz ile Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenledikleri 30 saat süreli olan “Ozon Tabakasına Zarar Veren Gazların Kullanımı ve Kontrolü” konulu kursumuzu bu akşam başlatıyoruz. 21 Kasım 2009 tarihine kadar devam edecek olan kurslarımızda; Teorik Derslerde Mesleki Eğitim Merkezi Elektrik ve Elektronik Teknolojisi Öğretmeni Yıldıray Tolun, kursun uygulamalı derslerinde ise Usta Öğretici olarak Serhat Çakıl görevlendirilmiştir.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here