“Bizim kalplerimiz aynı yerde atıyor”

10
* HAS Parti Kırklareli İl Başkanlığı’ndan, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Hüsmen Terkin’e anlamlı ziyaret.
HABER MERKEZİ
Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Kırklareli İl Başkanı Ümit Erşen, Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Hikmet Yıldırım ve beraberindekiler, Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli İl Başkanı Hümen Terkin ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyaret ile ilgili bir konuşma yapan HAS Parti GİK üyesi Hikmet Yıldırım; “HAS Parti Kırklareli teşkilatı olarak AK Parti Kırklareli İl Başkanımız Hüsmen Terkin Bey’e ve yeni yönetimine hayırlı olsun diyoruz. Seçimin ardından Kırklareli’ne hayırlı, uğurlu, şanslı geleceğine en kalbi duygularımızla inanıyoruz.
Biz HAS Parti olarak Kırklareli için hayırlı ve güzel olacak hizmetlerde hep beraber hareket ederek el birliği ve güçbirliği ile üstesinden gelebileceğimiz kanaatindeyim. Bizim üzerimize düşün ve yapabileceğimiz ne varsa her zaman yanınızdayız” dedi.
AK Parti Kırklareli İl Başkanı Hüsmen Terkin ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kırklareli adına faydalı ve Kırklareli’nin menfaatine olabilecek bütün çalışmalarda her şekilde yardımcı olacaklarını söyledi.
Terkin; “HAS Parti’nin temelinde, dünyasında, dostluğunda, kardeşliğinde biz varız. Biz aynı düşünen, hayata aynı pencereden bakan, dünya gözümüzle gördüğümüz tüm renkleri aynı gören insanlarız. Zaman zaman ülkenin değişim süreçlerinde, değişik kulvarlarda olabiliriz ama bizim kalplerimiz aynı yerde atıyor.
Kırklareli’nin geleceği için hepimizin kalbi aynı atıyor. Bizim aramızda parti yok, gönül birliği var. Önümüzdeki yıllarda bunu herkes çok iyi görecek” dedi. (u.e.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here