“Bizim için Lig yeniden başlıyor”

14
Türkiye Futbol Federasyonu (T.F.F.) Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Afyonkarahisarspor ligin 25. haftasında karşılaştığı Yeni İskenderunspor karşısında 1-1 berabere kalmasının ardından açıklama yapan Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can; “Bizim için Lig yeniden başlıyor” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Haftalar boyunca liderliği elden bırakmayan Afyon, Ligin 25. haftasında Yeni İskenderun ile yaptığı karşılaşmasında 1-1 berabere kalması lideri takip eden Yeşil Beyazlı kulübe yaradı.
25 haftayı bay geçirerek 3 puanı garantileyen Kırklarelispor, lider ile ligde kafa kafaya lige devam ediyor.
Başkan Can; “Ligde son 9 final maçımız kaldı. Afyon’un puan kaybetmesi sonucu lig bizim için yeniden başladı. Bu hafta Afyon’un İskenderun karşısında berabere kalması ligde her şeyi eşit duruma getirdi.
Lige birinci haftadan başmış gibi olduk. Ligde en az hata yapan şampiyonluk ipini göğüsleyecek. İnşallah inanıyorum ki en az hatayı biz yapacağız ve Kırklareli halkına 2. lig mutluluğunu yaşatacağız.
Bunun için Perşembe günü yapacağımız Dört Eylül karşılaşmasına bütün halkımızı bekliyoruz” dedi.
* “Basın mensuplarına geçmiş olsun”
Başkan Can, Anadolu Üsküdar 1908 spor karşılaşmasında çıkan olaylarda yaralanan ve darp edilen basın mensuplarına ‘geçmiş olsun’ dedi.
Can; “Anadolu Üsküdar 1908 Spor karşılaşmasında olduğu gibi İnşallah önümüzdeki karşılaşmalarda her hangi bir olay çıkmaz. Futbol centilmenlik oyunudur. Centilmence oynamak gerekir. Yenmekte var yenilmekte. Bunu bu şekilde bilmek lazım. Eğer bilmiyorsak da centilmenlik oyununu oynamamak lazım. Karşılaşma sonrası darp edilen basın mensuplarına tekrardan geçmiş olsun” dedi.
Kırklarelispor Yöenetim Kurulu Üyesi Caner Sungur ise Perşembe günü yapılacak Dört Eylül karşılaşmasının öğrencilere ücretsiz olduğunu açıkladı.
Sungur; “Tüm halkımızı Dört Eylül karşılaşmasına bekliyoruz. Bu hafta oynayacağımız liderlik karşılaşması öğrencilere ücretsiz olup, yaşlısından gencine herkesi maçımıza bekliyoruz “ dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here