“Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz”

12
Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) 01 Nisan 2012 Pazar günü rekor delege katılımı ile gerçekleştirilen, 326 Delege’den 324’ünün oy kullandığı CHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanlığı Seçimleri’nde 190 oy alarak Kırklareli Merkez İlçe Başkanı seçilen Şahabettin Vardar gazetemizi ziyaret etti.
HABER MERKEZİ
03 Nisan 2012 Salı günü saat 14.00’te gerçekleştirilen ziyarette; Gazetemiz Koordinatörü Yasin Şendir ve Yazı İşleri Müdürümüz Savaş Eskici ile görüşen Vardar, gerçekleştirilen seçimlerde birlik ve beraberlik mesajlarının verilmesinin CHP’yi Kırklareli’de daha da güçlü hale getirdiğini belirterek; “Seçimlerde partimizin birliği ve bütünlüğü için aday oldum. 326 delegemizden 324’ünün katılımı ile seçimler gerçekleştirildi. Yapılan seçimler sonucunda Merkez İlçe Başkanı oldum. Bundan dolayı hem mutlu hem de gururluyum. Bundan sonra tüm partililerimizi kucaklayıcı olacağız. Belediye Başkanımız ile birlikte çok iyi çalışma yaparak, 2 yıl sonra yapılacak olan Yerel Seçimler’de Kırklareli Belediyesi’ni tekrardan partimizin oylarını arttırarak kazanacağız. 
Tam anlamı ile birlik ve beraberlik içerisinde geçen kongremize katılan tüm partililerimize, misafirlerimize ve basın mensuplarımıza çok teşekkür ederim.” (s) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here