Birlik Üyeleri avantajlarla tanışıyor

14
* Tarım Sektörü’ne sağladığı finansal destekle özel sektör bankaları arasında lider konumda bulunan DenizBankileKırklareli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği arasında imzalanan protokol çerçevesinde,Kırklareliİli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği üyesiçiftçiler de DenizBank’ın Tarım Bankacılığı Alanı’nda sunduğu avantajlardan yararlanabilecekler.
HABER MERKEZİ
Tarım Sektörü’nün gelişmesi yönünde sürdürdüğü yoğun faaliyetler ve sektöre sunduğu yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında birinci sırada bulunanDenizBank, Türk tarımının modernizasyonuna destek vermek, tarımsal üretimde verimliliği ve çiftçimizin dünya arenasındaki rekabetçi gücünü artırmak hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. 
Bu çerçevede, 13 Mayıs 2015 Çarşamba günü Kırklareli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ile bir işbirliği protokolüne imza atan DenizBank, Kırklareli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Üyeleri’ne uygun koşullarda finansmanı amacıyla tarım kredisi tahsis ediyor.
Kırklareli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğiüyeleri DenizBank’ın sunduğu tüm finansal hizmetlerin yanı sıra,Üretici Kart ile tüm tarımsal ihtiyaçlarını anlaşmalı işyerlerindenalışveriş yaparak karşılama imkanına sahip olacaklar.
Kırklareli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci, Denizbank Tarım Bankacılığı Satış ve Performans Grup Müdürü Serhan Hacısüleyman, Denizbank Trakya Bölgesi Tarım Bankacılığı Bölge Satış Müdürü Ahmet Arda Bilgin, Denizbank Kırklareli Şube Müdürü Volkan Altun, Denizbank Trakya Bölge Sorumlusu Volkan Taştan ile Denizbank Tarım Bankacılığı Satış Ve Performans Bölüm Müdürü Mehmet Kel’in hazır bulundukları imza töreninde konuşma yapan Denizbank Tarım Bankacılığı Satış ve Performans Grup Müdürü Serhan Hacısüleyman şunları söyledi:
“DenizBank olarak tarımın ülke ekonomimize katkısının bilincindeyiz ve üreticinin zor günlerinde de yanındayız. İmzaladığımız bu protokol ile,Kırklareli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği üyesi çiftçiler de DenizBank’ın üreticiye sunduğu tüm yeni ürün, hizmetlerden ve tarım kredisi avantajlarından yararlanabilecekler. DenizBank Üretici Kart ile birlik üyesi üreticiler;anlaşmalı üye iş yerlerinden yılda bir/hasatta ödeme olabilecek şekildeyem, tohum, mazot, gübre,tarım ilacı gibi tarımsal ihtiyaçlarınıda kampanyalı olarakalabilecekler” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.