Bir muhabirimizi daha vatani görevine uğurluyoruz

18
Bir muhabirimizi daha vatani görevine uğurluyoruz

Önadım Medya Grubu bir personelini daha vatani görevine uğurlamanın gururunu yaşıyor. Kırklar Haber gazetesi muhabiri ve Kırklar TV yayın sorumlusu Emrah Yıldırım, yarın Bilecik’teki birliğine teslim olacak. 4 yıldan fazla bir süre Önadım Medya Grubu’nda çalışmakta olan Yıldırım, askere gidecek olması dolayısıyla geçtiğimiz hafta evinde bir yemek daveti düzenledi.

Yıldırım’ın asker yemeğine akrabaları, dostları, yakınları ve medya grubumuzun çalışanları iştirak etti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden yemeğe yoğun bir katılım oldu. Yemek boyunca sevdikleriyle bol bol sohbet eden arkadaşımız Emrah, askerliğini yapmış olanların da hatırlarını büyük bir dikkatle dinledi.

Önadım Medya Grubu’nun başarılı çalışanlarından Emrah Yıldırım, vatani görevini yapmak üzere, Türk Ordusu’nun saflarına dahil olacağından dolayı hem gururlu, hem de mutlu oldğunu dile getirerek; “Yaşım gereği artık vatan borcumu ödeme vaktim geldi. Bir Türk genci olarak ülkemin her köşesinde görevimi en iyi şekilde yapmaya hazırım. Türk Silahlı Kuvvetleri bana Bilecik Gölpazarı 5. J. Eğt. Tb. Komutanlığı’nı uygun gördü.

Acemi askerliğimin ardından, yine devletimizin belirleyeceği bir bölgede askerlik görevime devam edeceğim” dedi. Bizler de arkadaşımız Emrah Yıldırım’a şimdiden ‘Hayırlı teskere’ler diliyor, başarılı bir askerlik dönemi geçirmesini temenni ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here