“BİR AYAĞIM TRAKYA’DA OLACAK”

3
*07 Haziran 2015 günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimler için Bursa’dan Milletvekili Adayı gösterilen Bakan Müezzinoğlu; “Babaeski’yi, Lüleburgaz’ı, Kırklareli’yi, Tekirdağ’ı, Çorlu’yu, Çerkezköy’ü ve Edirne’yi adım adım karış karış gezdik. Ama bu dönemde bize Bursa milletvekili adaylığı nasip olacak inşallah. Bir ayağımız Trakya’da olacak bir ayağımız Bursa’da olacak.” Dedi 
HABER MERKEZİ 
Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu Babaeski’ye gelerek Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Babaeski İlçe teşkilatının seçim bürosu açılışını yaptı. Bir çeşit ziyaretler için Lüleburgaz, Babaeski ve Kırklareli’ye gelen Bakan Müezzinoğlu, Babaeski’de AK Parti’nin seçim bürosunu açtıktan sonra Devlet Hastanesini ziyaret etti. 29 Nisan Çarşamba günü 15.30’da açılan seçim bürosu törenine Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu,  Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, AK Parti Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan, AK Parti Kırklareli Milletvekili Adayları Hamdi Irmak, Volkan Göç, Aytaç Aksoy, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Ali Gencal, Pehlivanköy Belediye Başkanı Hüseyin Açıkel, Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen, İlçe ve Belde Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları katıldılar. 
*“Bir ayağımız Trakya’da olacak bir ayağımız Bursa’da olacak.”
AK Parti Babaeski seçim Bürosu açılışında konuşsan Bakan Müezzinoğlu; “Öncellikle 7 Haziran seçimlerinin Babaeski’mize, Kırklareli’mize, Trakya’mıza, ülkemize, insanımıza hayırlı uğurlu olsun. İnşallah bu ülke çok daha güzel günleri birlik ve beraberlik içinde yakalasın” diyerek başladı Müezzinoğlu konuşmasını devamında şunları kaydetti; “ inşallah büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün muasır medeniyetler seviyesi üzerinde bir Türk milleti, muasır medeniyetler seviyesi üzerinde bir Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu hedefe hızla yürümeyi inşallah bizlere nasip etsin. 2023’te inşallah bu gün geldiğimiz noktadan çok daha iyi noktalara el birliği ile gönül birliği ile geleceğiz. Bir şeye ihtiyacımız var. Bir birimizi daha çok sevmeye, birlik olmaya. Birlikten güç doğurmak ve hep birlikte o istikrarlı güçlü yolculuğu yapmak. Bu güne kadar Trakya’nın bir çocuğu olarak gerek Babaeski’yi, Lüleburgaz’ı, Kırklareli’yi, Tekirdağ’ı, Çorlu’yu, Çerkezköy’ü ve Edirne’yi adım adım karış karış gezdik. Ama bu dönemde bize Bursa milletvekili adaylığı nasip olacak inşallah. Bir ayağımız Trakya’da olacak bir ayağımız Bursa’da olacak. Her zaman gönlümdeki yeriniz fiilen de deva edecek. Yapabileceğim her türlü hizmeti yapmak, her türlü gayreti göstermek benim bir hemşehriniz olarak boynumun borcudur, görevidir. Sizlerle bir arada olmak, bu günlere sizlerle gelmek bu günden sonraki süreçte de siz değerli hemşehrilerimle beraber yürümek benim için ayrı bir gurur ayrı bir şeref. Rabbim inşallah bu onuru, bu şerefi kollayıp bana nasip etsin. Sağlık alanında şunu yaptık bunu yaptık demeyeceğim. Ama daha iyisini, daha güzelini de, daha gelişmişini de, daha çağdaşını, daha modernini de yapmak için gece gündüz çalışıyoruz. Babaeski’deki son derece modern hastanemizi daha geniş kapasiteli, daha donanımı genişleten dinamiklerini her geçen gün koyacağız. Bizim için bu ülkeye, bu millete hizmet etmek, milletimizin yarınlara ait umutlarını daha güçlü hale taşıyabilmek ve birlikte daha güçlü yolculukları yapabilmek. Bir AK Parti Milletvekili olarak, bir kardeşiniz hemşehriniz olarak sizlerden bir birimizi daha çok sevmeye, bir birimize daha çok destek olmaya, birlikte daha büyük yolculuklar yapmaya ihtiyacımız olduğunu ifade ediyorum. Ve sizlerle birlikte bu yolculukta ben varım diyorum. Babaeski var mı? Babaeski hazır mı? Milletvekili adaylarımız burada, ilçe başkanımız, il başkanımız burada, kadın kollarımız, gençlik kollarımız burada. Bütün derdimiz bu ülkenin yarınları bugünden daha güzel olsun. İnşallah sizlerin de, ülkemizin de yarınlarını bugünden daha güzel olmaya karınca kararınca hepimizin katkısı olur. Bu seçim ofisinin, seçim bürosunun hayırlı olmasını, güzel çalışmalar yapmasını temenni ediyorum. Hepinize saygılar sunuyorum.” dedi. 
Seçim bürosu açılışının ardından esnaf ziyareti gerçekleştiren Bakan Müezzinoğlu, daha sonra Babaeski Devlet Hastanesi ziyaret etti. Hastane ziyaretinin ardından Bakan Müezzinoğlu Babaeski’den ayrıldı. 
TEILEN
Önceki İçerik“GÖZDE YATIRIMLAR” YOLDA
Sonraki İçerikOKU/YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here