Bir ATM yetmedi

40
Kırklareli’nin Demirköy İlçesi’nde tek hizmet veren T.C. Ziraat Bankası’nda bulunan bir ATM yetmeyince ikincisini hizmete açıyor.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Demirköy İlçesi’nde tek hizmet veren T.C. Ziraat Bankası’nda bulunan bir ATM yetmeyince ikincisini hizmete açıyor.
Yıllardır tek ATM’den hizmet alan Demirköy’lüler bunun kendileri için yeterli olmadığından şikayet ediyorlardı. Özellikle ATM bozulduğu zaman acil işlerimizi yapamaz oluyorduk diyen Demirköy’lüler ikinci ATM bizim için kaçınılmaz ihtiyaçtı. Banka görevlilerine bu sorunu sürekli olarak bildirdik. Sağolsunlar onlar da bu isteğimizi değerlendirerek ikinci bir ATM için çalışmalara başladılar. Ve sonunda ikinci ATM’miz kuruldu. Bu hafta içinde bilgisayar sisteminin de yüklenmesi ile ATM’den yapacağımız işlemler konusunda biraz daha rahatlayacağız.
Demirköy İlçemizde zaten tek bir banka var. Bu banka Demirköy ve köylerinin yükünü tek başına çekiyor. Artık işlemlerin çoğu ATM’lerden yapılıyor. Bu yüzden ya sırada çok bekliyorduk ya da sorun var ise işlerimiz kalıyordu. Bundan kaynaklı sorunlar yaşayabiliyorduk. Artık bu sorun bir nebze olsun ortadan kalkmış olacak. Birsi bozulsa diğerinden işlem yapabileceğiz. Bu ihtiyacımızı değerlendirip bize ikinci ATM yi kazandıran Şube Müdürümüze ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz dediler. (Gülcan Kutlu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here