Bilgisayar Kursu’nu başarıyla bitirenler belgelerini aldı .

9
* Kurs Öğretmeni İlkim Tütüncüler, yaz döneminde de “Bilgisayar Kullanım Kursu”nun Gece ve Gündüz Grubu olarak açılacağını, kursa katılmak isteyenlerin Kırklareli Halk Eğitim Merkezi’ne başvurabileceklerini belirtti.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve A.S.O Müdürlüğü’nün açtığı Bilgisayar Kursuna katılan ve başarılı bir şekilde kursu bitirenlere sertifikaları verildi.
16 Mayıs 2014 Cuma günü açılan “Bilgisayar Kullanımı Kursu (Gece Grubu)” haftanın 5 günü, 18.00-22.00 saatleri arasında 160 saat olarak Halk Eğitim Müdürlüğü’nde verildi. Kurs Öğretmenin İlkim Tütüncüler tarafından 160 saat verilen kursta, Kursiyerlere Bilgisayarın Temel Kavramları, İşletim Sistemi, İnternet, Microsoft Word, Microsoft Eveel, Microsoft Power Point Dersleri uygulamalı bir şekilde anlatıldı.
Kurs Öğretmenin İlkim Tütüncüler, kursta 14 kişi belde almaya hak kazandığını söyledi. 160 saatlik bir eğitimin ardından başarılı olanların Belgelerini verdiklerini söyleyen Tütüncüler, kursiyerlerin buradan aldıkları belgelerin iler ki hayatlarında kursiyerlere çok faydası olacağını söyledi. Yeni Bilgisayar Kullanımı Kursları açılacağını söyleyen Kurs öğretmeni Tütüncüler gerekli şartları yerine getirenler bu kursa katılabileceklerini belirtti. Gece ve Gündüz Gurubu olarak açılacak kursa için Halk Eğitim Merkezi’ne başvurabilirler.
“Bilgisayar Kullanım Kursu”na katılan ve Belge almaya hak kazanan kursiyerler şu şekilde; Duygu Göymen, Cansu Demir, Erhan Kabaağaç, Özcan Yıldız, Gözde Bababadağ, Ecem Yalçın, Sercan Reşat Bulut, Sadettin Top, Yasemin Üver, Sedef Mutlu, Ayfer Bozbay, Ayşe Gökçiler, Su Han Yavuz, Ufuk Kenar. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.