Beyaz Balon miniklerinin 23 Nisan Şenliği görülmeye değerdi

14
Özel Neşe Buzol Beyaz Balon Anaokulu 23 Nisan Çocuk Bayramı dolayısı ile 27 Nisan 2011 Çarşamba günü Deva Kültür Sarayı’nda “23 Nisan Şenliği” programı düzenledi.
HABER MERKEZİ
 Saat 18.00’da başlayan programa miniklerin anne ve babaları katıldı.
Programın açılış konuşmasını Özel Neşe Buzol Beyaz Balon Anaokulu Kurucu ve Sorumlu Müdürü Neşe Buzol yaptı. Herkese “hoş geldiniz” diyerek konuşmasına başlayan Neşe Buzol şunları söyledi;
“Bugün burada toplanmamızın tek bir amacı var. Çocuklarımızın gözlerindeki sevince, coşkuya, mutluluğa hep birlikte tanık olmak.” Onların sevinci bizim sevincimiz, onların coşkusu bizim coşkumuz, mutlulukları bizim mutluluğumuz olacak. Onlar bizim canlarımız, bizim yavrularımız, onlar bizim yarınlarımız. Bizler hepimiz geleceğe umutla bakan adımlarını sağlam basan bireyler olarak yetiştirmek üzere görevliyiz. Öğretmenlerim ve personelim ile birlikte çocuklarımızın yarınlarında belirleyici olacak şu pırlanta yıllarını dopdolu geçirmeleri, tüm gelişim alanlarında eksiksiz desteklenmeleri adına tüm gayretimiz ile çalışmaktayız. Ülkemizin yarınları olacak yavrularımızın eğitimlerinde yer almaktan büyük mutluluk ve gurur duymaktayız. Bugün burada bizler ile birlikte olan tüm konuklarımıza, emeklerinde dolayı tüm öğretmen arkadaşlarıma ve personelime teşekkür ediyorum. Siz sevgili yavrularımız. İyi ki varsınız, hepiniz ile gurur duyuyor, hepinizi kucaklıyor, gözlerinizden öpüyorum. Mutlu olan yüzünüzdeki gülücükler, kalbinizdeki iyilikler hiç eksilmesin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.”
Şenlik programın ilk bölümünde minikler dans şovları yaptı. Tırtıllar “Lena” Kelebekler “Waka Waka” Arılar “On The Flor” Anasınıfı “Canto Canto” müzikleri eşliğinde danslarını sergilediler. Miniklerin anne ve babaları onları hayranlık içersinde izlerken onların bu mutlulukları dijital fotoğraf makineleri ile ölümsüzleştirdiler.
2. bölümde minikler yabancı dil çalışmalarının ürünlerini söyledikleri yabancı şarkıları ile ortaya koydu. 
Programın 3. bölümünde Tırtılar ve Kelebekler “Yaşasın okulumuz ve 23 Nisan”, Arılar “Rengarenk”, Anasınıfı “Apaçi” müzikleri eşliğinde ritim şov yaptılar. 
Gerçekleşen program 23 Nisan pastasının kesilmesi ve yapılan ikramın ardından son buldu. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here